Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszakapják az...

Szerintetek visszakapják az emberek a sorstól a szenvedést, amit párkapcsolati/szerelmi téren másoknak okoznak?

Figyelt kérdés
Szerintem a férfiak általában ilyen téren kevésbé szenvedősek.
2010. szept. 11. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen, biztos hogy vissza kapják, és ez tök érdekes! Nálam legalább is mindig beigazolódott ha valaki rosszat tett, egy idő után, vagy legyen akár évek is, de mindig vissza üt ha rosszat teszel másokkal!
2010. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Remélem megtudja egyszer, milyen érzés ha megcsalják. És eszébe jut az a nő (Én), aki oly sok éven át hűséges volt hozzá jóban-rosszban. De neki jobb, szebb, fiatalabb kellett.
2010. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
jó lenne ha így lenne de nem hiszek benne, ezt a közhelyet mondják vigasztalásul. ha mindenki megkapná akkor csak jó emberek lennének már, nem éheznének ártatlan kisgyerekek nem ölnének meg ártatlan embereket. mert a karma minden téren kéne h működjön. de pl az az ember akit valami állat megölt, ő azt kapta amit megérdemelt? és a gyilkosa aki esetleg éli tovább életét, ő azt érdemli? ugyanmár
2010. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdésed első felére válaszolva az élet más területeire is rávilágítva: Szerintetek visszakapják az emberek a sorstól a szenvedést?


Szerintem vissza. Egyik tanárom elég bunkó volt velem és később 3 hétre a kórházba került valamit elkapott. Alsó tagozatos tanárom az egész osztályt elvitte étterembe csak engem nem és szalmonellát kapott. Évfolyamtársam megtépett meg anyázott, szóal elég szemét volt, Neki a keze tört el. Nagyon megbántottak mindannyian, amúgy is szarul alszom, de Ők segítettek abban, hogy mégúgyse tudjak. Nem tudom, ok nélkül nekemjöttek, szavakkal bántottak úgy, hogy én semmi rosszat nem tettem.


Ha én vagyok bunkó vagy nem úgy viselkedem ahogy helyes lenne én is megkapom a büntit csak nem így hanem más formában. Én pénzt szoktam veszteni. (Nem játékgépben, lottón meg egyéb baromságok). Úgy értve, hogy tönkremegy valamim amit pótolni sokba kerül, pont akkor mikor nincs rá. Gyógyszerre kell ilyenek. Meglopnak.

Ez érdekes, de aki télleg nagyon szemét volt velem kórházba került pedig nem is csináltam semmit velük, egyiket se én mérgeztem meg nem is kívánnék ilyet, hogy valaki megsérüljön, lebetegedjen ilyen sok időre.

És valahogy nem éreztem magam jól mikor annak az illetőnek szar volt, pedig tudtam, hogy megérdemelte.

2010. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nagyon remélem, hogy visszakapják! a hazudozó kétszínű nők, akik csak szórakoznak a másik érzéseivel, kapják csak vissza. Csak olyan pasival fussanak össze akik olyanok mint ők, kétszínűek hazugok....
2010. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!