Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a dolga egy nevelőapának?

Mi a dolga egy nevelőapának?

Figyelt kérdés
Csak annyi, hogy elfogadja a gyereket aki az anyjához tartozik, vagy elvárhatom tőle, hogy foglalkozzon is velem? Azt mondja nekem, hogy szeret, de nem igazán törődik velem, vagy csak nagyon keveset és ritkán ha kikönyörgöm. Szóval, nekem nincs apám, és én elfogadnám őt a "pót apámnak", de nem tudom, hogy ő ezt hogy gondolja... Elvárhatom tőle, hogy szeressen és foglalkozzon velem, vagy ehhez nincs jogom?
2010. szept. 11. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
annyi a dolga, hogy keményen ül a TV előtt, és vedeli a sört. Neked csak ahhoz van jogod, hogy azt csináld, amit parancsol neked.
2010. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló te is egy normális ember lehetsz -_-"
2010. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik nevelőapának az a dolga, amit annak érez. Ha szeretnél vele többet lenni, szeretnéd, hogy foglalkozzon veled, akkor kérd meg rá. Pl. segítsen a háziban, vagy kérd a tanácsát egy bizonyos ügyben. Nyiss felé!


Vagy beszélj erről édesanyáddal, hogy szeretnéd ha olyan lenne, mint az igazi apád. De ezt neki is mondhatod.

2010. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudja ő ezt szerintem, csak nem igazán foglalkozik vele. Mindig háttérbe szorít és én vagyok neki mindig az utolsó. Engem ez nagyon bánt, mert apukám kis korom óta halott, és "apa hiányom" van. De nem reklamálok neki, mert úgy érzem nem kötelessége szeretni.
2010. szept. 11. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Kötelessége nincs,de mikor anyukád elvette tudta hogy lesz egy mostoha fia.

Ha meg tudja akkor meg úgy áljon oda hogy Ő készen áll erre

2010. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj vele több időt tölteni de ne úgy hogy kikönyörgöd hogy vigyen moziba, ha tv-t néz ülj mellé és drukolj vele végig egy mecset, ha kocsit szerel segíts... ha nem jön össze az gáz de akkor is örülj hogy nem piszkál és nem akkar kirakni a házból.
2010. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ezerszer próbáltam már eltölteni vele egy kis időt, de sehogy nem jött össze. Mindent próbáltam már. Annyira elfoglalt, soha nem ér rá, amikor ráér akkor meg csak magával foglalkozik. Ja, és egyébként lány vagyok.

:)

2010. szept. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!