Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha egy 21 éves lánynak még soha nem volt dolga fiúkkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy barátkozni szeretek velük, de még sosem jártam senkivel, csókot sem kaptam, még a kezemet se fogta meg senki. Nem tudom, hogy csak én vagyok ennyire rideg, vagy tényleg nem érdeklem őket? Nem vagyok csúnya, vagy ilyesmi, viszont vágyom már arra, hogy én is "pasizzak". A tapasztalataim miatt viszont nem merek "úgy" közeledni senkihez. Mit tehetnék?
2011. júl. 16. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
szerintem nyugodtan jarj el pl: disco,akkor esetleg rakd fel magad tàrs keresokre. legyen onbizalmad sziwi :D Kapj fel valami csinos ruhàt es iràny valami szorakozo hely :D
2011. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Panda Péter válasza:
semmi gond nincs vele, ha nincs érdeklődésed ilyen téren, csak meg ne bánd majd pár év múlva, hogy most nem foglalkoztál ezzel. de nyár van, meleg, a világ tele facér férfiakkal szóval semmiről nem vagy lemaradva, irány kifelé!
2011. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát a társ kereső azt még úgy sem választanám, hogy én is többször vagyok egyedül mint pasival.

A discó ha szereted jó, ha nem akkor is járj el valahova, én a pubokat szeretem teaházakat, kávéházakat, bárokat bár nem tudom hol lehet igazán ismerkedni, erre én is kíváncsi lennék.

Esetleg koncerteken.

Vagy keress olyan elfoglaltságot, kört ahol hasonló érdeklődésűek vannak. :-)

Mondjuk sport, szeretsz mondjuk úszni, és a csapatban lesz néhány jóképű srác is biztosan vagy szeretsz lovagolni menjél el egy istállóba mondjuk ez drága sport. Menj sítáborba. De bármivel ellehetne ezt mondani.

2011. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg ezt megérzik a pasik és félnek tőled.

Szerintem nyugodtan közeledj ha tetszik valaki, amíg nem győzöd le ezt a félelmed addig nem fog menni a dolog. 21 évesen ez csak fura, de még a normálison belül fura, néhány év múlva viszont csak még nagyobb gondot fog neked okozni.

2011. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális, van aki később érik, én is ilyen voltam. Azóta túl vagyok egy kapcsolaton, sok szenvedésen és csalódáson, mit mondjak meglettem volna nélküle is, szóval ha engem kérdezel addig örülj, amíg egyedül vagy.:) Persze van akinek összejön, és sikerül a megfelelő partnert megtalálnia, úgy hogy feladni sosem szabad és elkezdeni sem késő sosem. Tényleg annyi a lényeg járj el, öltözködj csinosan, próbálkozhatsz interneten is, fórumokban, majd csak rád talál a szerelem, csak légy kitartó.
2011. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan 18 évesen jártam először fiúval ,akivel csókolóztam, de mikor a párommal jöttem össze, 21 éves elmúltam. vele feküdtem le legelőször. sztem nem maradtam le semmiről, normálisnak tartom magam.
2011. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nővérem 26 éves, és 1szer volt egy nagyon rövid ideig barátja. Teljesen normális lány. :) Nincs semmi gond vele. Csak ő nem is nagyon akar pasit. Ha te akarsz, hidd el, egyszer össze fog jönni. Barátkozz tovább a fiúkkal! :)
2011. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat mindannyiótoknak, igyekszem megfogadni a tanácsokat, és nem aggódni! :)
2011. júl. 17. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!