Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha egy 20 éves...

Normális az, ha egy 20 éves lánynak minden este az apja a hátát kell hogy masszírozza?

Figyelt kérdés
Ennyiben merül ki a foglalkozás vele, aki ezért a fiatal feleségét egyszerűen az est-éj folyamán otthagyja a hitvesi ágyban........Ti hagynátok szó nélkül?
2009. máj. 23. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tobbszor is elolvastam a kerdesed, de sehogy sem ertem. Irnal kicsit reszletesebben?
2009. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Perverz. Ott kell hagyni. A családi viszonyok a kérdésből nem teljesen világosak: te a fiatal feleség vagy vagy a húszéves lány? A húszéves lány együtt él az apjával és az ő második feleségével? Valakinek ebből a furcsa kapcsolatrendszerből ki kéne lépnie, leginkább a lánynak, vagy mindkét nőnek.
2009. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem az ifjú feleség masszírozgatja azt a hátat?

Szerintem nem normális dolog.

2009. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom értelmezni a kérdést.

Apuka kényszeríti a lányát, hogy hátat masszírozzon?

És ez zavarja az ifjú feleséget.

Ha ifjú feleség lennék, biztos nem hagynám szó nélkül, ha zavar. Ha a lány lennék, és ez lenne az egyetlen közös programom apámmal (ha nem kényszerről van szó) beszólnék az ifjú feleségnek, ha emiatt veszekedne.

De ha az apa lennék, fogalmam sem lenne az egészről, mert az ifjú feleségem nem velem beszéli meg, hanem a neten, vadidegen emberekkel.

2009. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok a felesége, és nem kényszerből van a masszírozás hanem egyetlen közös programként, este, de hozzáteszem napközben reggel 8-este8-ig dolgozik nincs is otthon a férjem, én vagyok egyedül a 17 hónapos közös gyerekünkkel meg a munkával és a háztartással.

Egy 20 éves lánynal már nem az udvarlója kellene, hogy cirógassa.....???

2009. máj. 23. 11:23
 6/12 A kérdező kommentje:
valaki félreértett valamit azt hiszem. A 20 éves lány várja el az apjától a hátmasszirkát nem az apja hátát nyomkodja a lány..
2009. máj. 23. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
ja,hát akérdésben más van.olvasd csak el.
2009. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, nagyon furcsa kötődés.
2009. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más a kérdésben. Ha jobban megnézed, inkább így lehet értelmezni.
2009. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Én a helyedben vagy most rögtön elmenekülnék, vagy megtépném őket!

Így jár, aki olyan pasihoz megy hozzá és gyereket szül neki, akinek már ekkora lánya van (biztos, hogy a lánya, és nem a szeretőjét mutatta be, mint lányát, aztán simán hülyére vagy véve???)

MENEKÜLJ!

2009. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!