Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérzi-e az ember elsőre,...

Megérzi-e az ember elsőre, hogy egy idiótával van dolga, vagy sem?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik olyan személlyel voltak/vannak párkapcsolatban, akikről a kezdeti rózsaszín köd elmúltával, később kiderült, hogy hazugok, hűtlenek, esetleg agresszívek. Őszintén: ti nem éreztétek már a kezdetekben, hogy valami nem fog stimmelni? Van olyan, aki tényleg tökéletes hitelességgel adja elő magát?
2011. júl. 14. 11:25
1 2 3
 1/24 napietus ***** válasza:
64%

én megérzem a hülyéket általában, mégis sikerült egyet kifogni. féltékenykedő hülye volt. semmi, elkezdte a műsort, repült, ennyi.


még mindig jobb belátni a tévedésünket, mint csak azért együtt maradni 1 idiótával, hogy ne kelljen beismerni: tévedtem.

2011. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbbben nem veszik észre, mert a kapcsolatok elején majdnem mindenki szinészkedik.
2011. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az exemnél volt ilyen helyzet. Az első hónapban nem gondoltam semmi rosszat, aztán utána rajta kaptam valamin, ami nagyon gáz volt, és egy évig így ment. Rajta kaptam mindenfélén (ezek ált. exekkel, nőkkel való levelezések takartak - na nem barátit), szóval 1 hónap után tudhattam volna, de gondoltam megváltozik, viszont addig az egy hónapig semmi ilyesmi meg se fordult a fejemben
2011. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért kérdezem, mert nekem volt egy 9 hónapig tartó kapcsolatom, normálisnak tűnt a srác teljesen...és mégis, valami már az első 2 hétben azt súgta, hogy "nem kéne", mégis belezúgtam. Utána nagyon elfajultak a dolgok, és ha akkor hallgattam volna az ösztöneimre, nem kellett volna megélnem ezt a rengeteg ocsmányságot.
2011. júl. 14. 11:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején észre lehet venni a hibákat csak amikor a z ember szerelmes ezeket nem tartja nagy hibáknak.

Sokszor a kívülállók sokkal jobban látják a dolgokat mert ők nincsenek érzelmileg befolyásolva.Így ahelyett hogy egy kívülálló jó barátra hallgatnánk vagy arra a picinyke hangra ami figyelmeztet minket,inkább elhessegetjük,féltékenységnek tudjuk be,és megyünk a vesztünkbe.

Sajnos a húgom esetéből tudom.

A húgom fülig szerelmes lett egy srácba aki később 12 évig a férje volt.Mi a nővéremmel már az elején amikor még csak jártak,állandóan mondtuk,jeleztük a húgomnak,hogy valami nem stimmel a pasijával.A nővérem nem tudta elmagyarázni,hogy mitől állt fel a szőr a hátán ha találkozott vele,de én talán jobban átláttam a dolgokat.Nekem nem tetszett ahogy a nőkkel bánik.De a húgom szerint azért volt olyan mert szerelmes és féltékeny.Nekem nem tetszett hogy sosem nézett a szemembe ha szóba hoztam pár dolgot amit kértem hogy magyarázzon már meg..Ilyenkor elkezdett krákogni,köszörülni a torkát,és hebegett.Végül is a húgom a vesztébe rohant,és hozzá ment feleségül.10 éven keresztül látszólag elvoltak,de a négy fal mögött pokol volt az élete.Végül egy véletlen esemény miatt robbant ki az igazság,és akkor már szinte követeltük,hogy váljon el a férjétől.

Volt fenyegetőzés,verekedés a férj részéről,de hál istennek elváltak.Ma a férje orvosi eset,kezelik is gyógyszerekkel,de úgy néz ki,hogy másokra is veszélyes.

Nemsokára bírósági pere lesz,mert dühében egy vadidegen nőnek nekiment szándékosan a kocsijával mert berágott hogy a nő megelőzte a sávban.Amikor a nő reklamált neki,akkor kiugrott a kocsiból,és megrángatta a nőt..Most várja a bírósági pert,mert a nő feljelentette,,

Na ilyen pasas,és mi már az elején éreztük,hogy nem stimmel nála valami..

2011. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Általában megérzi az ember, csak a rózsaszínű köd, meg a remény elnyomja a gyanút.
2011. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
11.37 ez elég beteg. Itt is volt alkoholizmus, verekedés, stb, és így visszagondolva felfedeztem a hétköznapi viselkedésében is olyan dolgokat, ami labilis jellemre utal. Csak hát igen, a szerelem... Az volt a furcsa, hogy a mi kapcsolatunkat mindenki támogatta, egyedül a legjobb barátnőm (aki csak látásból ismerte a srácot) mondta azt, hogy sunyi alaknak látszik.
2011. júl. 14. 11:42
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem meg, sőt, elképzelni sem tudtam volna róla azokat a dolgokat, amiket később tett (megcsalás, hazudozás, agresszív, bunkó lett, stb.). Sokáig egyáltalán nem gyanakodtam, úgy gondoltam, hogy ő "nem olyan"... aztán kiderült, hogy mégis. De annyira jól játszotta a szerepét (mondjuk színész), hogy nagyon sokáig bedőltem neki.
2011. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor hát színészekkel és rocksztárokkal ne kezdjen az ember lánya. :)
2011. júl. 14. 11:45
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
és tv-nél dolgozókkal se:-)
2011. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!