Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérzi-e az ember elsőre,...

Megérzi-e az ember elsőre, hogy egy idiótával van dolga, vagy sem?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik olyan személlyel voltak/vannak párkapcsolatban, akikről a kezdeti rózsaszín köd elmúltával, később kiderült, hogy hazugok, hűtlenek, esetleg agresszívek. Őszintén: ti nem éreztétek már a kezdetekben, hogy valami nem fog stimmelni? Van olyan, aki tényleg tökéletes hitelességgel adja elő magát?
2011. júl. 14. 11:25
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Etus, ez az utolsó 10 pontos találat volt! Erre az esetre pont így igaz, ahogy írtad... legközelebb nyitva lesz a szemem.
2011. júl. 14. 13:01
 22/24 anonim ***** válasza:

az a fura, h mikor megismertem az exemet, akkor rendes, becsületes dolgozó ember volt.

aztán valami hülye haverja belerángatta egy elég sötét bizniszbe, és onnantól ment a hazugság, zavaros pénzügyi lépések, titkolózás.

na, onnantól éreztem, h ez nem mehet így tovább. kiadtam az útját. utólag még egy halom dolog kiderült a csávóról, szóval duplán megkönnyebbültem, h nem folytattam a dolgot.


azóta van egy becsületes, normális párom, aki beavat a dolgaiba, és nem szorul rá, h hülyeségeket csináljon. :)

2011. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem éreztem! Pedig elég jó az emberismerő képességem, de nem tudtam, hogy katasztrófa közeledik!

Egy szép napon kerestem valamit a gépen és képekbe botlottam, és abban a mappában beszélgetések voltak lementve, más nőkkel. Pofám leszakadt, ilyen szerelemmel még senki nem szeretett azóta se! (nem irónia)

2011. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy külön-külön a húzásai mind felértek egy pofonvágással, és azokat nem sejtettem előre. Viszont végig lebegett bennem egy homályos sejtés, hogy gáz van...jobban oda kell az ösztönös megérzésekre figyelni.
2011. júl. 14. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!