Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miértnem szeretnek a szűleim?

Miértnem szeretnek a szűleim?

Figyelt kérdés
világ élletembe ember számba nem vetek és mindent tőlem vonak meg se buli se semmi semmit nem engednek de amugy nem foglalkoznak velem csak ha látrják hogy valamit szeretnék akkor gyorsan megprobálják megakadályozni én vok a hbiás ezért? de énse nagyon kőtődők hozályuk mivel csak azon jár az agyuk kb rajtam mit tudnak sporolni vagy engem szivatni :S valami őtlet? 16/f
2010. szept. 10. 19:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mi az ok?...Egyrészt,nem valók szülőnek.Másrészt nyilván nincs más,akin kitudnák tölteni a hülyeségüket.

Gyermekkorában mindenki azt hiszi,hogy a szülei "anygyalok".Aztán rájövünk,hogy rossz szülők igenis vannak.Szerencséd,hogy elköltözöl tőlük.Ilyen esetben ez a legjobb megoldás számodra.

2010. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
az elköltözéshez is sok dolog kel legelső valami diákmunka ami nagyon nehezen megy mert ahhoz lóvé kel hogy belekezdjek amit deto magamnak kel előteremtsek és amúgy meg szívesen foglalkozna velem az a festő most-is csak úgy költőzők valószínű és mesze lesz XD
2010. szept. 12. 17:06
 23/24 anonim ***** válasza:
ha feljelented a szüleidet akkor krva sok pénzt tutsz kiszedni belölük csak érd el h pofonvàgjanak
2010. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
az egy csöppet durva megoldás lenne és durva következménye lenne és én se akarok ilyenekhez folyamodni én elköltözök minél előbb és akkor láttak utoljára valószínű:S
2010. szept. 13. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!