Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miértnem szeretnek a szűleim?

Miértnem szeretnek a szűleim?

Figyelt kérdés
világ élletembe ember számba nem vetek és mindent tőlem vonak meg se buli se semmi semmit nem engednek de amugy nem foglalkoznak velem csak ha látrják hogy valamit szeretnék akkor gyorsan megprobálják megakadályozni én vok a hbiás ezért? de énse nagyon kőtődők hozályuk mivel csak azon jár az agyuk kb rajtam mit tudnak sporolni vagy engem szivatni :S valami őtlet? 16/f
2010. szept. 10. 19:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Voltak fent de leszedtem facebook-rol pl mert emlékeztet hogy eben is jó voltam már nem izgat az egész nagyon úgyse voltam olyan jó de egyik-se ért el semmit soha de akkor is de ez akkor se ok hogy miért vágják haza az őszes dolgot amit szeretek pl koleszba akarok menni de aszongyák nem fizetik most melót keresek (diákmunkát )abol csak fuja rá és pedig nem is drága de mind1 és pl anyám kijelentette ha melózok akkor fizetnem kel a szobámért amibe most lakok szal elégé nagy a gáz.. valami ötlet miért utálhatnak ennyire?
2010. szept. 10. 20:11
 12/24 anonim válasza:
100%

Akkor egyszerűen: 'Anyukám, minek néz ki ez, szállodának? Te vagy a szülő, te dolgozz én meg tanulok azt csá...'

Legyél határozottabb és mondj már nekik valamit mert mi akik semmit nem tudunk rólad most mit mondjunk?

2010. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy én se tom mert már nem egyszer volt ezen a vita hogy mibajuk van velem de csak leoltanak hogy fejezem be és ennyi nem nagyon engedik hogy ilyesmit kérdezek XD bár pár hónap és elköltözök szal mind1 csak egy lehetséges okra vok kíváncsi inkább :S azért egy csöppet mégis szarul esik XD
2010. szept. 10. 20:30
 14/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagytok Ti véletlenül romák, akik csak azért szülnek gyereket, hogy megkapják a családi pótlékot és az egyéb segélyeket? Természetesen tisztelet a kivételnek.
2010. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
XD hát közel se vagyunk azok anyám félig német apám magyar fele rokonságom olasz meg stb XD de roma nincs a családbab de pénz hiány sincs csak rajtam spórolnak xdxdxd
2010. szept. 10. 21:35
 16/24 A kérdező kommentje:
és én pl majdnem fogékonyan beszélek +2 nyelvet 5ős a suliba az átlagom volt tehetségem valamennyi és akármit csinálok ezek csak szidnak és mindennel büntetnek szal nem vágom miért lehetnek ilyenek velem jó helyes írásom tél katasztrófa ha nem figyelek oda de azaz 1 etlen amit leszarok kb XD
2010. szept. 10. 21:43
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg pont szard le őket. csak azért is csináld amit akarsz

tudod, erre mondják, hogy minden embernek meg van a maga keresztje. neked konkrétan ők. a szüleid megrögzött sóherek és pesszimisták, akik a maguk életuntságuk és a "nekem nem jött össze amit akartam" dolog miatt rajtad töltik ki a kicsinyes énjüket. de te NE FOGLALKOZZ VELÜK, TE CSAK MENJ A MAGAD KISZABOTT ÉLETÚTJÁN, NE TÉRJ LE RÓLA. mindíg lesznek akik le akarnak vinni a jóról, ez kikerülhetetlen, de ne hallgass rájzuk. ezt hívják úgy, hogy a gonsoz és a jó harca, vagy ilyesmi. te inkább szánd a szüleidet, amiért ilyenek.

amúgy szerintem nem spórolni akarnak rajtad, hiszen még abban se támogattak, aki ingyen oktatott volna. mondom, ők ilyenek. nekik nem jött össze, neked se jöjjön. elég kicsinyes.

21/L

2010. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg baromira nem akatak titeket csak oylan buták, hogy ne tudták, hogyan kell védekezni. 18 leszel költözz el és, ha kell nekik valami hajtsd el Őket!!! KŐ KEMÉNYEN! Az ilyen nem szülő csak ember, de lehet még az sem! Undorító, hogy ilyet ma meg lehet tenni.


Úgy tűnik télleg elkéne egy pszhiológia vizsgálat ami kötelező lenne a kismamáknak és apukáknak is, ha alkalmatlanok rá, mert ilyen mogyoróagyúak akkor ne válalhassanak gyereket! Azért nem kell, hogy legyen kit kínozni, legyen kin bosszút állni.

2010. szept. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk én igyis ugyis pár hónap múlva elköltözök itthonról és többet nem jövők vissza xd de pl a tesóim azt mondták hogy azért csinálják hogy hajtsam magam minél jobb legyek de akármit teszek csak selejt vok szerintük és evel max. annyit értek el hogy nem kötődők hozzájuk sehogyan se de az okát akkor se tom soha nem tetem semmi olyat amiért így kellene bánniuk velem nagyon is vissza fogtam magam hogy megfeleljek nekik de ez nem én vok hiába akarják ha nem nem szeretek se tanulni se semmi ilyet ink élném a magam életét
2010. szept. 12. 11:58
 20/24 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam,egy ilyen szülőnek sem lett volna szabad gyermeket vállalnia.Ne foglalkozz velük!És ami a legfontosabb,el ne szalassz miattuk egyetlen jó lehetőséget sem!Hiba volt,hogy lemondtál a festő segítségéről,még ingyen is lett volna.Nem lehetne újra beszélni vele?Hátha még van esély,hogy foglalkozna veled!Ne hagyd,hogy a szüleid nemtörődömsége tönkretegye az önbizalmadat és az életed!Nem a te hibád,hogy ilyenek!
2010. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!