Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miértnem szeretnek a szűleim?

Miértnem szeretnek a szűleim?

Figyelt kérdés
világ élletembe ember számba nem vetek és mindent tőlem vonak meg se buli se semmi semmit nem engednek de amugy nem foglalkoznak velem csak ha látrják hogy valamit szeretnék akkor gyorsan megprobálják megakadályozni én vok a hbiás ezért? de énse nagyon kőtődők hozályuk mivel csak azon jár az agyuk kb rajtam mit tudnak sporolni vagy engem szivatni :S valami őtlet? 16/f
2010. szept. 10. 19:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak megbántani tényleg, de tervezett gyerek voltál?
2010. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy utálnak? Tesód van? Velük is így viselkednek?


Elsőnek meg üzenném, hogy a szülők nem olyan alapon szeretik vagy nem szeretik a gyereküket, hogy az mennyire okos vagy mennyire szorgalmas...

2010. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudnál valami konkrét példát írni?
2010. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
Mert adoptált vagy.
2010. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Büszke lehet magára az összes hülye gyerek, aki itt oltogatja a kérdezőt.

Szerintem nem ezért tette fel a kérdést, hogy kifogásoljátok a helyesírását.

Megjegyezném ebben az oldalban semmi meg nem követeli, hogy akár 8 általánost is elvégzett tanuló írhat kérdést, ezért jó lenne, ha a feltett kérdést céloznátok meg, mint az írás helyességét.

2010. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

Én nem oltogatni szeretném vagy ilyenek, az nem jelent számomra örömöt, viszont az a baj, hogy egyszeren rossz olvasni, amit írt, de nem csak a tartalma miatt. Megértem, ha valaki ejt néhány hibát, de ez nem néhány...:S


első

2010. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

egyszeren? hát neked is gratulálok...

amúgy lehet hogy nem tervezett gyerek voltál, vagy csak szimplán ilyenek a szüleid hogy nem mutatják ki az érzéseiket, hanem inkább óvnak, vagy nem tudom...

2010. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
szerintem rohadtul nem helyesen írni jöttem fel ide és akinek nem tetszik annak nem kötelező a válasza és amúgy meg van 3om tesóm de ővelük is így bántak kb és nem vok adoptált és hiába csináltam idén 5ős átlagot akkor is csak leoltottak :S bármit tehetek akkor is csak bennem keresik a hibát nyertem tavaly egy képzőművészeti ösztöndíjat és ingyen oktatott volna egy igen híres festő de anyámék szerint felesleges képeznem magam ilyesmivel szal nemet mondtam :S
2010. szept. 10. 19:29
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fent alkotásaid a neten? Kíváncsi lennék.

Amúgy meg, ha érdekel a képzőművészet, ne hagy hogy befolyásoljanak! Főleg, ha ilyenek a szüleid.

Amúgy szerintem magukat utálják, elcsezsték az életüket, megkeseredtek, valószínűleg titeket is okolnak ezért és rajtatok verik le az egészet. Nekik se szabadott volna gyereket vállalni, ennyi. Foglalkozz az életeddel és jövőddel, ezeken még tudsz javítani, a szüleiden már nem hinném.

2010. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%

Gratulálok minden oltogatónak...ha nekem ilyen gyerekem lesz eltöröm a karját ha így beszél másokkal..ebből látszik titeket hogy neveltek.


Nem értem miért lehetnek ilyenek veled/veletek...Engem ez iszonyúan zavarna, és a helyedben halál komolyan odaállnék eléjük, akár rájuk zárnám az ajtót ha el mernének menni, és határozottan megkérdezném hogy miért ilyen ellenszenvesek velem. Ha téged is ennyire zavar (szerintem így lehet ha utána is kérdezel ennek), akkor kérdezd meg tőlük. Meg gondolj végig mindent, hogy nem tettél-e rosszat nekik amitől ilyenek lehetnének. (Igaz, hogy a szülőnek épp az lenne a dolga hogy segítse a gyerekét akármi is van vele, pár éve én is tettem olyat amitől úgy éreztem megutáltak, pontosabban a nővéremmel többet foglalkoztak és több mindent adtak meg nekik. Én meg szó szerint le voltam szarva. Azóta teljesen megváltoztam, és igyekszek nem bajt hozni rájuk, illetve magam megoldani a problémáim. Észre is vettem a változást, mivel mostanra már nagyon jól kijövünk.)


Hajrá, és derítsd ki! Egy szülőnek nem így kell viselkednie!


17/L

2010. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!