Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkora paraszt az apám? :S

Miért ekkora paraszt az apám? :S

Figyelt kérdés

Szóval több gond is van vele, mindenbe belemagyaráz amihez nem is ért(semmihez nem ért), engem akart kioktatni az autó vezetésről és hülyeségeket mondott, mintha értene hozzá pedig jogsija sincs.Folyton cigizik, napi 2 dobozzal elszív, amikor beül mellém a kocsiba hánynom kell a füstszagától, de őt ez nem érdekli, ha belép egy közegbe bűzlik a cigitől.Parasztosan beszél, pl. mi helyett azt mondja, hogy mink, vagy ti helyett azt, hogy tik, ezen mindig röhögök:D

Nem tudja az illemszabályokat, olyan mint egy bunkó paraszt, annyira szégyellem:S

Csak 8 általánosa van, nem ért semmihez, egy segédmunkás, mindenki apja ért valamihez, az enyém egy senki, egy ősember.

Miért ilyen?Hogyan tudnám rábírni, hogy változzon meg?


2010. szept. 10. 15:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is cigizik..és??..ha annyira zavar szoktasd le.Ha velem egyidős tinédzser lennél még megérteném hogy így beszélsz az apádról azt mondanám majd kinövöd..de így hogy egy felnőtt elvileg inteligens ember vagy..jó hogy már le nem köpöd rögtön főleg hogy apád meg szeretne megfelelni neked azért beszél bele mindenbe(ahogy már előttem is mondták)..ilyenkor nincs kicsit sem lelkiismeretfurdalásod??:( sajnálom ezt mondani de lehet hogy akkor fogod ezt megbánni ha már nem lesz..bár lehet hogy inkább azt kívánod bár ne lenne..imádom az ilyen embereket:(
2010. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Attól,hogy valakinek csak 8 osztálya van nem paraszt. honnan tudod miért nincs szakmája te élted az életét?

Attól,hogy valaki cigizik sem nem paraszt sem nem hülye... az aki mondja.

Neked nincsenek rossz szokásaid? Na ne mond már ...

Te ugye értesz mnidnehez? De ahhoz biztosna,ohgy leparasztozz egy 58 éves embert.

Lehet, ohgy nem jó apa.. de az apád ezt kéne benne egy kicsit tisztelned. Nem kell szeresd de a min. tiszteletet azért mert nem dobott el magától megérdemel.

2010. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"tiszteletet azért mert nem dobott el magától megérdemel."


Hát azért nehogymár attól legyen valaki tiszteletreméltó, hogy nem dobja el a gyerekét hanem megtartja! -.- Úristen...

Az meg sem fordul a fejetekben, hogy okkal vélekedik így az apjáról? Ha olyan hűdeszuper apa és jó ember lenne, biztosan nem így beszélne róla. Attól még, hogy valaki egyszer megkefélt egy nőt, és gyereket lett belőle, nem hiszem hogy tiszteletet érdemelne. A tiszteletreméltó szülőt tiszteli is a gyereke, én legalábbis így tapasztalom.

2010. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

19:08


édesanyukájával éll ebböl következhetc

kérdezőnek: tanulj és kerüld a rossz szokásokat..

2010. szept. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23:17 tanulj meg te is írni. Én tusok olvasni.
2010. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!