Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben (mit...

Mit tennétek a helyemben (mit válasszak, ha a szülőknek nem tetszik amit én szeretnék)?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok,es anyáék nem engedték folytani az egyetemet. Mivel szerintük hülyeség..... én már belefáradtam a veszekedésekbe es elfogadtam a döntésüket.

idén nyáron voltam kint amerikában gyerektáborban dolgozni 3 hónapot, és szeretnék jövőre is kimenni, ezért nem szeretnék még állandó munkahelyet.

igy arra gondoltam h kimegyek angliába au pairnek (már dolgoztam kint 2008ban 3 hónapot, es 2009ben egész évben).

kb áprilisig kint lennék es megspórolnám a pénzt, és májustól szeptemberig meg amerikai gyerektábor.

a problémám az h anyáék szerint ez hülyeség, ez nem munka :S pedig a nyárán keresett 1500 dollárbol 1300at hazavittem, es még mindig meg van az angol fizetésem nagyrésze is.

mivel szerintük pl a gyári munka v a tesco pénztár jobb :S


mit tegyek??


2010. szept. 10. 12:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azt a másfél évet semmiképpen ne hagyd abba a szüleid miatt.
2010. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

" csak az az ember ervenyesul, Akinek van szakkepzettsege, illetve diplomaja!


Ma mar 1 erettsegi vagy 1 szakmunkas bizonyitvany semmit

nem er,"

Nekem nincs diplomám,csak 1 érettségim,és egy szakmám..és nagyon jól boldogulok az életben.

Külföldön élek,dolgozom.A cég megbecsül,és elég jó a munkám is..(a szakmámban mint könyvkötő dolgozom)

A fiam külföldön érettségizett,és szakmát tanul..Még tanuló,de már most ajánlják neki a munkalehetőségeket..(Inasként is elég jól keres,talán annyit mint otthon valaki 8 órás melóban)..

Nem minden esetben jó a diploma...Sokszor egy jó szakma 1000 többet ér,és jobban is kehet vele érvényesülni..

2010. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt mondom, de vagy borzasztó ostobák a szüleid, vagy csak simán irigyek rád.

A lényeg, hogy semmiképp ne hallgass rájuk!

2010. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kibérelsz egy pici egyszobás lakást v esetleg veszel fel hitelt és veszel egyet. Dolgozol, egyetemre jársz. Semmi beleszólásuk.
2010. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy. Ha nem ők fizetik, nem kell az engedélyük.
2010. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

megmondtam nekik h kimegyek külföldre. hát nagyon kiakadtak :S

de majd csak megbékélnek ezzel a gondolattal

2010. szept. 10. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!