Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja ezt így a párom?

Miért gondolja ezt így a párom?

Figyelt kérdés
Van 2 gyermekem az előző házasságomból és most van egy közös gyerekünk. Amikor a párom szüleihez megyünk úgyérzem hogy az első 2 gyermekem nem kívánatos személy.Az meg hogy néz ki ha van egy születésnap, akkor őket otthon hagyom. A párom úgy gondolja, hogy a mi közös gyerekünk sem megy az exférjemékhez, de nekem ez nem így van. A párom szülei nem mutatják ezt ki csak én érzem, és rosszul esik. Ha nem akarnának jönni az más,mert már volt ilyen, de én szerintem mi egy család vagyunk, együtt élünk.
2010. szept. 10. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk volt hasonló a családban nagyobb gyerekekkel, és ott az egyik gyerek kijelentette, hogy ha a mostohatestvérét nem hívták ő sem megy. Szerintem igaza volt.
2010. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen egyorfmán kezelném a három gyereket, nem hagynám otthon őket. Vagy elfogadja őket a család, vagy én sem megyek, és a harmadik gyereket sem viszem. A család nem működik külön, csak egy csomagban. A férjednek kellene e mellett kiállni a szüleinél, és mindenkinél, hiszen ő így választott téged, két gyerekkel.
2010. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!