Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta rám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta rám, hogy rosszindulatú vagyok, ha így gondolja akkor miért van velem már 10 éve?

Figyelt kérdés
Az anyukájára tettem célzást, hogy mindig kéreget tőle pénzt, de sosem adja vissza... erre ő azt mondta, hogy hát tudja, hogy Én ilyen rosszindulatú vagyok minden téren, és Én sosem leszek olyan rendes mint az anyja vagy Ő...
2010. jún. 4. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg rosszindulatú lennél már nem lenne veled.érthető okokból az anyukáját védi,mert segít rajta.viszont ezt másképp is megmagyarázhatta volna.
2010. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ebből amit mondtál én annyit tudok leszűrni, hogy nem vagy rosszindulatú szerintem. Attól hogy annak tart, még szeret. Belátja a hibáid és azokkal együtt elfogad téged, hisz ez a szerelem.


Holdtündér

2010. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy rosszindulatú ha élvezed ha másnak rossz, és ha mással kib@szol. Ez még nem az, szerintem. Bár az ember szívesen ad annak akit szeret.
2010. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért az sem mindegy, hogy milyen összegek ezek...
2010. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kb, fizetés napján már telefonál is az anyja és hol 30 ezret hol pedig 50 ezer ftot kér. Nekünk nem marad pénzünk és egész hónapban nézünk ki a fejünkből. Az anyjának meg esze ágában sincs sosem vissza adnia a pénzt, de párom nem is kéri tőle...
2010. jún. 4. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rosszul fejezte ki magát.
2010. jún. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az érthető, hogy segít az édesanyjának, de azt már durva, hogy havonta 30-50 ezreket kér el rendszeresen manapság ez nagyon sok plusz kiadás a számlákról meg ne is beszéljünk. Mire kell neki ennyi pénz, ráadásul ha nektek már árt vele akkor el kéne beszélgetnetek, nem vagy rossz indulatú, ha nincs fontosabb oka pénzt kérni (nincs elég keresete, gyógyszerre vagy orvosra kell) akkor baromira nem kéne ennyi pénzt kapnia, mert nektek is meg van a saját életetek!
2010. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,


en örülök annak, ha a baratom szereti es tiszteli az edasanyjat. es jo kapcsolata van a csaladjaval. meg azt is mondjak, hogy a fiuk ugy viselkednek a baratnöjükkel, ahogyan az anyjukkal.


(persze, ha ez igaz egyaltalan, akkor sem minden esetben. lehet, hogy valakinek tök hülye csaladja van, idiota anyja, stb.....az ember nem valogathatja meg a szüleit)


de, azt hiszem annak nem örülnek, ha joban kötödne az anyjahoz mint hozzam.

az ember egyszer kirepül a feszekböl es megalapitja a sajat csaladjat. a felesege, majd gyerekei töltik ki a napjait.


azt hiszem, ha az anyukajanak valoban betegseg, vagy nagyon sulyos anyagi okai lennenek arra, hogy ennyi penzt kerjen, te is megertöbb lennel. gondolom nem erröl van szo. van a baratod meg az anya. es vagy te. vagyis nem te vagy együtt a baratoddal, hanem te vagy a kivülallo. aki nem tud semmiröl.


mondjad el a baratodnak, hogy nem sajnalod az anyjatol a penzt. es igenis segitökesz vagy te is. csak szeretned tudni, hogy miert van szüksege ennyi penzre.


amit mondott, hogy te nem leszel olyan rendes mint az anyja, az nagyon banto rad nezve. nem te, jobb leszel, mert neked nem lesz majd pfad fölöslegesen penzt keregetni a gyerekedtöl, akinek amugy is megvan a maga gondja.

vagy arra gondol te nem leszel olyan jo anya?

eleg csunya mondatok ezek a szerelmedtöl.

szoval ne hagyd magad.


de semmikeppen se legyel felböszült, mielött nem tudod a valodi okokat.


miutan megtudtad, merlegelj, hogy szükseged van-e erre.

2010. jún. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy te rosszindulatú, a párod a veréb, családja van és oda adja az annyának a pénzt, a családja elöl megvonva a kaját? nem semmi figura
2010. jún. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de a párod hülye.
2010. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!