Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta rám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta rám, hogy rosszindulatú vagyok, ha így gondolja akkor miért van velem már 10 éve?

Figyelt kérdés
Az anyukájára tettem célzást, hogy mindig kéreget tőle pénzt, de sosem adja vissza... erre ő azt mondta, hogy hát tudja, hogy Én ilyen rosszindulatú vagyok minden téren, és Én sosem leszek olyan rendes mint az anyja vagy Ő...
2010. jún. 4. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A párodból csak a düh beszél mert tudja hogy az anya erősen átvágja és ezt nem akkarja bevallani magának, könyebb ha téged kiállt ki rossznak mint saját magát baromnak.
2010. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A párodat nem jellemezném,de ostoba,ha ennyi pénzt ad az anyjának!Attól,hogy ennyi pénzt ad,az nem rendesség!

Neked van igazad!Rengeteg ez a pénz!És nem vagy ettől még rosszindulatú,mert mersz szólni!

2010. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!