Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utal a hirtelen megváltoz...

Mire utal a hirtelen megváltozás? Jóra vagy rosszra?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom mindig is olyan volt, hogy az alkalmakkor mindig aznap vett valami ajándékot, sokszor olyat ami nem is tetszett az illetőnek (pl. nekem), de örültem, hogy kapok valamit.

Sokat veszekedtem vele, hogy nem figyel rám (ezért nem tudja szex közben mi a jó nekem), és hogy ezért nem is tud meglepni, mert nem tudja minek örülnék, minek nem.


Tegnap hozott nekem ajándékot, aminek nagyon örültem, és az alkalom előtt egy nappal megvette. Számomra ez szokatlan, hogy a sok veszekedés után inkább szakításra számítottam, mint névnapi ajándékra.

Ismerem annyira a párom, hogy valami történhetett vele. Vagy egy hatalmas fejmosást kapott valakitől, hogy becsüljön meg, vagy megcsalt és lelkifurdalása van.

Egyik napról a másikra 180 fokos fordulat, biztos vagyok benne, hogy nem egyszerűen rájött hogy szeret.

Szerintetek?


Aki nem tud normális választ írni, inkább ne válaszoljon. A bunkó válaszokat úgyis lepontozom, nem sértegetést kértem!


2010. szept. 10. 07:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmi roszra.Nehogy most meg azzal piszkáld, hogy törődik veled, mert akkor pont azért fog elhidegülni tőled, mert bármit tesz azért is megkapja a magáét. Légy inkább kedves vele!
2010. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves vagyok vele, de bizalmatlan is. :(


Az előző kapcsolatomban majdnem ugyanez a szitu volt, csak ott az ex egyszerre járt velem és egy másik nővel.

2010. szept. 10. 09:09
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

Az is baj hogyha nem figyel, az is baj ha most figyel rád?

Szerintem örülj , és ne agyalj. Ha szóvá teszed az lesz, hogy neked semmi sem jó. Neked semmi sem jó????

2010. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt akartad,nem? Teper, figyel rád, ne a rosszat lásd benne. Próbálj meg örülni legalább egy picit. Ha vaj van a füle mögött, úgyis kiderül. Lehet, nem akar elveszíteni téged, ezért változott meg. Épp ezért ne te legyél, aki ellöki magától a bizalmatlansága miatt.
2010. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a következő kedves húzásánál 'viccesen' (viccesnek tűnően) megkérdezném, hogy mi ez a hirtelen pálfordulás, csak nem hogy rossz fát tettél a tűzre, megcsaltál? :) A reakció sokmindent elárulna, ha viccesen, mosolyogva reagálna, talán nincs baj, ha egyből támadna, hogy neked semmi se jó és látványosan megsértődne, hát... ott már lehet valami, sok pasi számára a legjobb védekezés a támadás, főleg ha nem tudja, hogy konkrétan tudsz-e valamit, vagy csak blöffölsz.
2010. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Nyugodtan lepontozhatsz, de leírom, hogy nagyon gáz személyiségre vall a fenyegetőzés is (hogy "úgyis lepontozom"), meg az is, hogy ha valami jó is történik végre, akkor képtelen vagy örülni neki.

Nagyon nehéz lehet elviselni téged.

Az írásodból árad az önbizalomhiány, normális párkapcsolatra viszont csak egészséges személyiséggel van esély. Kölönben alárendelt ("örültem, hogy kapok valamit" - pedig nem is arra vágytál), és bizalmatlan ("vagy megcsalt") leszel.


Egy kapcsolat nem arról szól, hogy valaki megmossa a párod fejét, hogy becsüljön meg. Vagy szeret, vagy nem. Ebben az esetben vagy nem, mert a szeretet azt jelenti, hogy odafigyelsz másikra, és úgy szereted őt, ahogy neki jó, nem ahogy neked jó. Konkrétan: pl. tudja mi a jó neked a szexben, és tudja, minek örülnél és azt kapod tőle, nem mást.


Miért vagy egy olyan pasival, aki nem szeret és akiben nem bízol? Soha nem fog megváltozni, mert senki nem tud kibújni a bőréből. Ráadásul ha valóban szeretnéd, akkor olyannak szeretnéd, amilyen, nem kritizálnád, nem panaszkodnál. Te nem őt szereted, hanem amilyenné az álmadban tetted őt. A "lehetőséget" szereted benne, hogy megváltozhat. De nem fog. Akkor?


Nos... bunkó nem voltam, ezek a tények.

2010. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En arra gondolnák, hogy meg szeretné menteni ezt a kapcsolatot és hogy nagyon szeret. Nem kell mindég a rosszra gondolni.En miota terhes vagyok kedvesebb vagyok a páromhoz (szerinte is, de azért nem voltam házisárkány). Ebbol o ugy kovetkeztethetne(ahogyan te írtad), hogy biztos megcsaltam és másé a baba, azért vagyok más. Szerintem ez hulyeség. Nem kell tulkomplikálni a dolgokat. Egyszeruen csak rájott, hogy szeret és kellesz neki.

Udv. 23 hetes kismami

2010. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!