Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utal a hirtelen megváltoz...

Mire utal a hirtelen megváltozás? Jóra vagy rosszra?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom mindig is olyan volt, hogy az alkalmakkor mindig aznap vett valami ajándékot, sokszor olyat ami nem is tetszett az illetőnek (pl. nekem), de örültem, hogy kapok valamit.

Sokat veszekedtem vele, hogy nem figyel rám (ezért nem tudja szex közben mi a jó nekem), és hogy ezért nem is tud meglepni, mert nem tudja minek örülnék, minek nem.


Tegnap hozott nekem ajándékot, aminek nagyon örültem, és az alkalom előtt egy nappal megvette. Számomra ez szokatlan, hogy a sok veszekedés után inkább szakításra számítottam, mint névnapi ajándékra.

Ismerem annyira a párom, hogy valami történhetett vele. Vagy egy hatalmas fejmosást kapott valakitől, hogy becsüljön meg, vagy megcsalt és lelkifurdalása van.

Egyik napról a másikra 180 fokos fordulat, biztos vagyok benne, hogy nem egyszerűen rájött hogy szeret.

Szerintetek?


Aki nem tud normális választ írni, inkább ne válaszoljon. A bunkó válaszokat úgyis lepontozom, nem sértegetést kértem!


2010. szept. 10. 07:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lelkiismeret-furdalása van valami miatt és azt próbálja csillapítani. Lehet, hogy nem megcsalt, de valami biztos van a háttérben. próbáld kideríteni, hogy mi az.
2010. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak az ajándék miatt gondolod hogy megváltozott? Mert ebből nekem még nem igazán jön le. (az is lehet segített neki valaki az ajándékválasztásnál)

Szerintem örülj neki nem kell mindig az okokat keresni

2010. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a lelkiismeret-furdalásra tippelnék, lehet hogy összejött valakivel. Ha beállít virággal, csokival, meghív vacsizni és esetleg még a telefonszámlája is hirtelen megugrik, akkor tuti.
2010. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem tul reagalod a dolgot.Lehet megfogadta magaba ,hogy most mar radfigyel.Ez egy jo jel.Tuti nem megcsalas van a dolgokban.Az en parom is olyan ,hogy alig figyel ram.Sokat dolgozik,faradt.Probal valtozni,gondolom a te ferjed is igy van vele
2010. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szombaton el akar vinni vacsizni.


Eddig elfelejtette a névnapot-szülinapot, vagy az ajándékot nem vette meg időben.

Vacsorázni is csak akkor mentünk, ha ő akart, nem amikor volt valamilyen alkalom.

Soha nem volt még ilyen figyelmes, mint most. (Elfogyott a parfümöm, ő meg észrevette, és vett egyet)

2010. szept. 10. 08:02
 6/17 A kérdező kommentje:
Céges telefonról beszél, nem tudom, mikor mennyit, hiszen azt a cég fizeti.
2010. szept. 10. 08:03
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valakit megkért, hogy segítsen neki vásárolni. Én nem gondolnék rosszra.
2010. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha szóltál neki, hogy ilyen és téged ez zavar lehet, hogy csak meg akar változni. Én is voltam így hogy nem figyeltem oda eléggé az ilyesmire és szólt is érte a párom, és én is tuti ajándékot vettem neki valentin napra amit egyébként sose szoktunk tartani. Szóval nem kell rögtön rosszra gondolni.

Esetleg mond meg neki hogy örülsz hogy jobban figyel rád és nézd meg hogy reagál.

2010. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hm. én egy nagyon rossz házasságban éltem évekig. azért csak éltem mert nálunk is bekövetkezett a változás. igaz ehhez az kellett, hogy a párom elolvassa amit irtam egy másik fórumon róla. panaszkodtam, mert nagyon jól esett. megtudta és szó szerint kipofozta belőlem az igazat. aztán eltelt egy hét és könyörgött, hogy adjak neki egy esélyt a változásra. azóta minden rendben köztünk, aranyos figyelmes, de nem merek még bízni benne.

viszont reménykedem hátha vannak még csodák.

sok sikert nektek is!

2010. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nos, a helyzet az, hogy ha x hónap/év alatt nem tudott változni, és tényleg már a szakítás közelébe jártunk, nem tudom elhinni, hogy hirtelen csak így megváltozott.

Vagy ha mégis, a változás csak ideiglenes..

2010. szept. 10. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!