Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim a pénzel, kajával...

A szüleim a pénzel, kajával zsarolnak mit csináljak velük már?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy ideig (4 évig) akkor is folyton b..ztattak. De beteg lettem, kórházba kerültem, de olyan bajom van amiből nem nagyon lehet ki lábalni...de mindegy ennek hatására meg is szűnt a munka helyem, és még mindig beteg vagyok (ezért nincs munkám most sem)


Gyakorlatilag 1000 forintot nem akarnak adni, napi egyszer eszek de még ez is zavarja őket, de elvárnak mindent...fuvarozgassam őket meg minden szart. Jó néha adnak valamennyi pénzt de azt is úgy hogy érzelmileg ezzel zsarolnak. Legszivesebben szét b..nám a fejüket, utálom már őket....mit csináljak velük amikor zsarolnak kulturált módon? Mert arra sajnos 0 jelenleg az esélyem hogy külön menjek tőlük...29 f


2022. jan. 28. 19:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
21: állítólag nem ő az... Legalábbis a 170+ kommentes kérdés alatt tagadta a másik kifogásgyáros...
2022. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog válaszolni a kérdező, mivel csak azt várta, hogy sajnáljuk, és együtt szidjuk vele a szemét szüleit, akik elvárják, hogy 27 évesen ne otthon b.ssza a rezet egész nap, és csak meressze a seggét valami nagyon komoly betegségre hivatkozva, amit mellesleg valamiért nem akar megosztani velünk. Talán kiderülne, hogy csak a kérdező fejében olyan súlyos az a betegség. Ha pedig a magas vérnyomás a kifogás, akkor ez egy vicc. Édesapámnak időtlen-idők óta magas a vérnyomása, és mégis tud dolgozni, ráadásul folyamatos (3) műszakban...

Szóval tényleg sokat segítene, ha legalább azt elárulnád, hogy milyen betegséged van. Azt meg hiába várod, hogy azt mondjuk, hogy megyünk segíteni szétb.szni a szüleid fejét, mert itt egyelőre te tűnsz egy naplopó semmirekellőnek további infók hiányában.

2022. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

19: "De a meglévők betegség mellé szerzett még egy sokkal komolyabbat.A neve;


Munkaundorítisz"



Telitalálat!


De mondok még valamit! Igazán nem mondhatja rá senki, hogy nem dolgozik... Dehogynem! Méghozzá produktív, gyártó munkát.


Kifogásokat gyárt.


:-DDD

2022. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!