Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim a pénzel, kajával...

A szüleim a pénzel, kajával zsarolnak mit csináljak velük már?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy ideig (4 évig) akkor is folyton b..ztattak. De beteg lettem, kórházba kerültem, de olyan bajom van amiből nem nagyon lehet ki lábalni...de mindegy ennek hatására meg is szűnt a munka helyem, és még mindig beteg vagyok (ezért nincs munkám most sem)


Gyakorlatilag 1000 forintot nem akarnak adni, napi egyszer eszek de még ez is zavarja őket, de elvárnak mindent...fuvarozgassam őket meg minden szart. Jó néha adnak valamennyi pénzt de azt is úgy hogy érzelmileg ezzel zsarolnak. Legszivesebben szét b..nám a fejüket, utálom már őket....mit csináljak velük amikor zsarolnak kulturált módon? Mert arra sajnos 0 jelenleg az esélyem hogy külön menjek tőlük...29 f


2022. jan. 28. 19:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

A híradóba azért ne akarj bekerülni, meg börtönbe se.

Nem oda-vissza megy a dolog, hogy amiért te nem csinálsz semmit ezért ők sem? Lehet meg kellene próbálni engedni egy kicsit, hátha változik a helyzet. Például ne kapd fel a vizet ha megkérnek valamire, miközben ők tartanak most el.

2022. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Uh rossz kategória bocs...hogy lehet töröltetni a kérdést?
2022. jan. 28. 19:30
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
2: tetesd át a családi rovatba....
2022. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Te írtad ki a 150 kommentes kérdést is?
2022. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2022. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem zsarolnak, csak nem akarják 50 éves koráig eltartani a fiacskájukat. Még szép, hogy megkérnek arra, hogy fuvarozgasd őket, ha már egyszer ők etetnek, és ők fizetnek utánad mindent...

Örülj neki, hogy nem mondták még azt, hogy van egy hónapod elköltözni oda, ahova akarsz. Mit szoktál segíteni otthon? Házimunka? Bevásárlás? Valami?

2022. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

MOndjuk én sem értem, hogy a teljes ellátás fejében miért derogál neki néha ide-oda elvinni a szülőket...


Nem tudom, mit szólna a kérdező, ha ilyen stílusban mondjuk az anyukája v. apukája kiírna ide egy kérdést, hogy " Legszivesebben szét b..nám a fejét, utálom már ezt a lusta frátert" .

2022. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira beteg vagy, hogy nem tudsz dolgozni, akkor kapnod kell valamilyen ellátást, pl.: rokkantságit
2022. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi a konkrét betegséged???


Én ismerek olyan embert, akinek mindkét lábát levágta a vonat, mégis dolgozik...

2022. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, ha a kocsikázásban nem gátol az egészséged akkor a munkában miben? Milyen betegséged van?
2022. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!