Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én tényleg ennyire el...

Most én tényleg ennyire el vagyok késve?

Figyelt kérdés

Azzal a dologgal fordulok hozzátok, hogy például az én környezetemben egy csomó velem egy korú nőnek már férje, családja van. Én viszont még úgy mondd sehol se tartok. 26 éves múlottam és még csak 1 év múlva fogok menni a főiskolára (remélem, ha sikerül a felvételi). Párom jelenleg nincs, nem rég lett vége a kapcsolatomnak.



Úgy érzem, hogy én még élni szeretnék, azaz egy héten többször eljárok a barátaimmal ide-oda. Nem szeretnék beszürkülni és úgy élni mint egy 60 éves. Ezzel ellentétben meg az én környezetemben minden 24 és 25 éves lánynak már gyereke van. Úgy vélem, hogy ők meg engem tartanak cikinek, hogy még egyedül bóklászom és még a gyerek gondolata sincs benne egyenlőre a jövőképemben.


Nos, szerintetek?


Kort és nemet kérek! :)


2010. szept. 9. 12:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
19:20 - És azt áruld már el, hogy miért kéne minden nőnek szülnie?
2010. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

és azt áruld már el, hogy miből gondolod, hogy szerintem minden nőnek szülnie kell? :O

Sehol nem mondtam ilyet! Nem kell szülnöd, ha nem akarsz, vagy ha félsz tőle... akkor sem kell, ha nem találod meg a párodat...

2010. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdező sincs semmivel elkésve. A társ nem akkor jön, amikor rágörcsölsz, társ nélkül meg gyerek sincs (ehhez 2 ember kell), stb. Csak azért, mert van egy társadalmi elvárás, még nem biztos, hogy az jó.
2010. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Oké, áltasd magad ezzel. Nyugtassátok meg magatokat. Majd rájöttök 34-35 évesen, hogy tévedtetek. Akkor majd ott lesz a nagy hepi házasság, és görcsöltök majd mindketten, mint én most. Én számolgatom, hogy hány évem van még, amig egyáltalán szülhetek, hogy mikor kell elkezdeni próbálkozni, parázok, hogy lesz-e addigra olyan állásom, ami ezt megengedi és elviseli, és hogy utána mi lesz. És közben parázom, hogy egyáltalán termékeny vagyok-e még.

Akkor essetek ti is az én csapdámba, addig meg nyugodtan küldjétek el azokat, akik megkérik a kezeteket, járjatok bulizni és csak a mára gondoljatok.

Ne hallgassatok arra, aki ugyanezt csinálta és most szív vele! B.sszuk el mindannyian, ha már ez folyik a médiából és mindenhonnan.

Sok sikert, ahogyan nekem is ment!

2010. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Jah, és kívánom, hogy a későn jött, későn beengedett párkapcsolat és házasság ne menjen rá arra, hogy nem lehet majd gyereketek (biológiai vagy anyagi okok miatt). Mert a pasi gyorsan le tud lépni és csinál másik nőnek (fiatalabbnak) gyereket!
2010. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

A 19:48-as csak nektek akart segíteni a tanácsával, hogy ne essetek ti is ugyanabba a hibába, amibe ő.

Szerintem mindenképp figyelmet érdemel egy ilyen hozzászólás. Érdemes megfontolni amit írt.

Elvégre lehet még olyan a ti jövőtök, mint az ő jelene.

Persze mindenki maga dönti el mit tesz, de az még senkinek sem ártott meg ha átgondolja más álláspontját.

Van aki a saját kárán tanul, van aki a másén....

2010. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Én a büdös életben sem akarok gyereket, 27 éves vagyok. Legszívesebben egyedül élnék, de azért hiányzik egy társ is.

Mindenhol írogatják a lányok, h a pasik nem akarnak gyereket...de könyörgöm, hogy lehet, hogy én csak gyereket akaró pasikkal találkoztam?!?

Azért mert nem akarok????

2010. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi (és nő) egy bizonyos tapasztalat (és kor) után vágyik a családra, amivel a gyerekek is együtt járnak. A gond az, hogy a nőknek erre kevesebb idejük van, mint egy férfinak. De ha te nem akarsz, akkor ne aggódj... azért bőven van olyan pasi is, aki nem akar családot. Tapasztalataim szerint sok elvált férfi érez így, hiszen az első házassága ezt megadta neki (fizeti is utána a gyerektartást), és a további kapcsolataitól inkább a lángolást várja :) szóval... fogsz találni, ne aggódj.
2010. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!