Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire jogos?

Szerintetek ez mennyire jogos?

Figyelt kérdés

már nagyon nyugtalanít ez a helyzet, muszály leírnom

már több mint 2 éve lakom együtt a párommal, külön kasszán vagyunk.közösen fizetjük az albit meg a rezsit amennyire tudjuk. de a barátom már nagyon régóta azt számolja, hogy ő mennyivel költ többet a bevásárlásoknál a tankolásnal,itt-ott és azt mondja, hogy én már többb mint 200.000-rel lógok neki. és azt akarja, hogy kezdjem el neki ezt visszaadni ezt a pénzt. egyszerüen állandóan ezt kell hallgatnom, már elegem van. nekem kevesebb a fizum és ezt nem látja be, hogy nekem nincs pénzem több 10.000-ket költeni a tescóba meg hasonlók.

szerintetek is tartozok neki?

ja és a pénzre szerintem egyáltalán nics szüksége lakást is most vesz


2010. szept. 9. 12:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerinted férfi az ilyen??már ne is haragudj...ha tűröd, megérdemled
2010. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
gyerek lehetsz kérdező. itt panaszkodsz mint egy megsértett gyerek. majd ha felnősz, akkor cselekedsz is talán.
2010. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

egyszer azt mondta nekem, hogy ő nem azért tanult főiskolán annyi évet, hogy majd a fizetésén meg kelljen osztoznia valakivel



Akkor

Te mi a fenének vagy még vele? Te azért tanulsz és dolgozol,ohgy egy ilyennel oszd meg? Nagyon gyer3ek lehetsz ha hagyod.,hogy így megalázzon.

2010. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

gyerek? vagy szerelmes.

de ez a gyógyszeres dolog betett

2010. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
én tényleg szerettem, de mostanában olyanokat tett és mondott, hogy teljesen besokaltam
2010. szept. 10. 13:25
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb lépj le, menekülj, amíg nem késő! Megette a fene ezt a kapcsolatot,miféle szerelem ez?
2010. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!