Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire jogos?

Szerintetek ez mennyire jogos?

Figyelt kérdés

már nagyon nyugtalanít ez a helyzet, muszály leírnom

már több mint 2 éve lakom együtt a párommal, külön kasszán vagyunk.közösen fizetjük az albit meg a rezsit amennyire tudjuk. de a barátom már nagyon régóta azt számolja, hogy ő mennyivel költ többet a bevásárlásoknál a tankolásnal,itt-ott és azt mondja, hogy én már többb mint 200.000-rel lógok neki. és azt akarja, hogy kezdjem el neki ezt visszaadni ezt a pénzt. egyszerüen állandóan ezt kell hallgatnom, már elegem van. nekem kevesebb a fizum és ezt nem látja be, hogy nekem nincs pénzem több 10.000-ket költeni a tescóba meg hasonlók.

szerintetek is tartozok neki?

ja és a pénzre szerintem egyáltalán nics szüksége lakást is most vesz


2010. szept. 9. 12:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
alapból együttélésnél sztem a közös kassza lenne a normális
2010. szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

nem sokáig gondolkodnék, otthagynám, az ilyen azt érdemli..

ezen nincs mit gondolkodni.

És amikor majd gyereket szülsz neki és gyesen leszel???

akkor aztán tényleg kevesebbet fogsz keresni nála..

Naaaa akkor majd mi lesz??

lépj le amig lehet, igen és irj neki egy listát,tök jókat irtak itt az emberek!!:-))hajrá! ne hagyd magad

2010. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
3 éve élunk egyutt. Kozos kasszan vagyunk. Ha haza kell vásárolni vagy a konyhára olyan nincs, hogy ne kozosen vegyuk. Mind a ketten esztek, mindent ugyan ugy használtok. Hagyd ott minnél hamarabb.
2010. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a mondatot végképp nem értem, hogy "ő nem azért tanult főiskolán, hogy a fizetésén meg kelljen osztoznia valakivel".


???


Mi köze az iskolai végzettségnek az együttélési szabályokhoz?


Bocs, de a barátod kissé korlátolt és nem hiszem, hogy normálisan szocializálódott. Nekem is van diplomám, a páromnak is van 3, de egyikünknek se jutott még eszébe ez alapján trónolni a saját fizetésünkön.

2010. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem oké ezt beszéld meg vele.Te dolgozol otthon gondolok a háztartásra ő segít ebben???Amit vásároltok az az ő érdekében is van legyen tiszta ruha,kaja stb.Nem??Csináld azt hogy vásároljon magának de akkor takarítson meg főzzön magára is.Mond azt hogy te meg nem azért dolgozol hogy mást is kiszolgálj.Kíváncsi lennék mit reagálna.
2010. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom, mikor még csak fél éve voltunk együtt és nem is laktunk együtt, már akkor támogatott anyagilag, mert én még tanultam, ő meg dolgozott. Szerintem iszonyatosan bunkó a pasid, hogy ilyeneken problémázik, én nem vesztegetném rá az időt tovább.
2010. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
most meg az van, hogy kellene nekem 1 szem gyógyszer, (tudom, hogy van otthon, de azt ő vette) és azt mondta, hogy vegyek magamnak
2010. szept. 10. 08:40
 28/36 anonim ***** válasza:
hát már nem nagyon találok szavakat. te szereted, ha lealáznak, más magyarázat nincsen, miért tűröd el ezt az ocsmány viselkedést ettől a tahótól.
2010. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ez még viccnek is rossz, de ha Te élvezed a megalázott, kiszolgáltatott életet, jól esik, ha bunkón viselkednek veled, akkor nem kérdés, mellette a helyed!
2010. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Dobd ki!

Vagy csak direkt csinálja ezt, vagy tényleg egy bohóc fillérezős pasi..

Én nem tudnék egy ilen pasira felnézni, és nem tudnék neki szülni sem, sem széttenni a lábam..

Ugye nem fekszel le vele???

2010. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!