Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire jogos?

Szerintetek ez mennyire jogos?

Figyelt kérdés

már nagyon nyugtalanít ez a helyzet, muszály leírnom

már több mint 2 éve lakom együtt a párommal, külön kasszán vagyunk.közösen fizetjük az albit meg a rezsit amennyire tudjuk. de a barátom már nagyon régóta azt számolja, hogy ő mennyivel költ többet a bevásárlásoknál a tankolásnal,itt-ott és azt mondja, hogy én már többb mint 200.000-rel lógok neki. és azt akarja, hogy kezdjem el neki ezt visszaadni ezt a pénzt. egyszerüen állandóan ezt kell hallgatnom, már elegem van. nekem kevesebb a fizum és ezt nem látja be, hogy nekem nincs pénzem több 10.000-ket költeni a tescóba meg hasonlók.

szerintetek is tartozok neki?

ja és a pénzre szerintem egyáltalán nics szüksége lakást is most vesz


2010. szept. 9. 12:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
A barátod viselkedése felháborító, de azon még jobban meg vagyok lepődve, hogy te ezt tűröd.
2010. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
egyszer azt mondta nekem, hogy ő nem azért tanult főiskolán annyi évet, hogy majd a fizetésén meg kelljen osztoznia valakivel
2010. szept. 9. 12:42
 13/36 A kérdező kommentje:
régen nem ilyen volt, legalábis miután összeköltöztünk akkor jöttek elő ezek a dolgok
2010. szept. 9. 12:44
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
akkor élje le egyedül az életét egy kastélyban a semmi közepén. ha majd lesz gyereke ő is menjen fél évesen dolgozni mert nem osztozik? fuh nagyon sajnállak h ilyen hülyét szeretsz.
2010. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én azonnal lelépnék tőle! Micsoda nagy arc lett, akkor éljen egyedül és számolgassa a garasát.
2010. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Elhúznám a csíkot jó messzire. Ez egy barom.
2010. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj! Vészcsengő. Én exem is ilyen volt. (5 éve váltunk el).

Mikor összeköltöztünk ugyanilyen méricskélés volt, de akkor még tapasztalatlan voltam, fiatalabb jóval. Ha tudtam volna, hogy mi történik majd később, biztos otthagyom. Összeházasodtunk és a házasságban még zsugoribb lett. A fizetését nem adta közösbe, azt sem tudtam mennyi pontosan, nem voltak közös számláink. Ha valamire akart költeni megvette, ha nekem jutott eszembe, hogy kéne egy új szőnyeg esetleg, akkor direkt akadályozta, hogy meg legyen véve. Magának megvette a drága cuccokat, nekem meg a gyerekünknek jutott a turi. Sajnos kevesebb volt nekem is a fizetésem, de mindig dolgoztam és gyest is kaptam. Mikor elváltunk, eltűntette a pénzeket, mindent, kisemmizett. Jobb az ilyen mentalitású pasikkal nem összekötni az életét senkinek. :(

2010. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a helyzet, mint a 12:49-esnél.

Mi is elváltunk.:-)

Mi sem voltunk közös kasszán, az én exem is mindent megvett magának, ami kellett, számítógép, stb...

Nekem meg abba is belekötött, ha elmentem fodrászhoz, mert szerinte túl drága. Ja és nem elég, hogy szóvá tette, meg is sértődött miatta, és duzzogott.

Azon is balhézott, ha egy hétvégi bevásárláson 5000 Ft-ot!!! elkölköttünk.

Menekülj...

2010. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
utolsó, az én párom is ugyanilyen :(
2010. szept. 9. 14:08
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

dobbants a pasi mellől, egyáltalán nem nagyvonalú..

én sem vagyok még házas a pasimmal, meg nem is vagyunk közöskasszán, de már majdnem egy millájába vagyok neki, és nem emlegeti fel, többszörösét keresi nálam..

Őszintén szólva én nem tudnék egy olyan pasassal együttlenni, meg tervezni a közös jövőt, aki ilyen fillérezős

2010. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!