Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire jogos?

Szerintetek ez mennyire jogos?

Figyelt kérdés

már nagyon nyugtalanít ez a helyzet, muszály leírnom

már több mint 2 éve lakom együtt a párommal, külön kasszán vagyunk.közösen fizetjük az albit meg a rezsit amennyire tudjuk. de a barátom már nagyon régóta azt számolja, hogy ő mennyivel költ többet a bevásárlásoknál a tankolásnal,itt-ott és azt mondja, hogy én már többb mint 200.000-rel lógok neki. és azt akarja, hogy kezdjem el neki ezt visszaadni ezt a pénzt. egyszerüen állandóan ezt kell hallgatnom, már elegem van. nekem kevesebb a fizum és ezt nem látja be, hogy nekem nincs pénzem több 10.000-ket költeni a tescóba meg hasonlók.

szerintetek is tartozok neki?

ja és a pénzre szerintem egyáltalán nics szüksége lakást is most vesz


2010. szept. 9. 12:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas a barátod. gusztustalan.
2010. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem vagytok házasok, addig nem feltétlen közös a vagyon (a kiadások sem), de ha ezt elkezdi számolgatni, akkor a legjobb, ha azonnal otthagyod, ebböl nem lesz semmi értelmes kapcoslat! (Azt meg, hogy ki mennyit fizett az együttélés alatt - azt nem nagyon lehet bizonyitani, elvégre nem irtok számlát minden egyes bevásárlásról!
2010. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején a külön kasszát sem értettem egy párkapcsolatban, de azt, hogy számolgatja, ki mennyit költ, azt végképp nem tudom megérteni. Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem egy megfelelő kapcsolat. Azt gondolom ,hogy ennek hamarosan vége lesz. És ha babátok lenne és Te otthon lennél gyeden Az nyilván jóval kevesebb, mint a párod fizetése. Akkor is külön kasszán lennétek és számon tartaná, hogy ki vette az utolsó csomag pelust?
2010. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó ez a kapcsolat, ha ilyeneken fennakad. Akkor nem szeret eléggé téged, ha ilyeneket számolgat.
2010. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

És a házimunkát és szépen kétfelé osztva végzitek? Ma én mosok, holnap te? Kenyeret is pontosan ugyanannyit esztek, szelet húst és felvágottat is, inni is ugyanannyi sört (tejet, bort, pálinkát) isztok mindketten? Áramot is ugyanannyit fogyasztotok? TV, számítógép?

Egyszerűen mondja meg inkább, hogy a kapcsolatnak vége. Ez így nem természetes.

2010. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? És ti úgy gondoljátok,hogy szerelmesek vagytok??

Ez már régen nem szerelem,és tényleg szánalmas a barátod..

Én nem fizetnék egy fillért sem.SŐT! ha újra lobogtatná a papírt előttem,hogy ennyi pénzzel lógok,akkor én is írnék egy listát.

-Kiszámolnám,hogy 2 év alatt hány órát takarítottam,mostam utána,és egy átlag takarítónői fizetését venném alapul..

-kiszámolnám,hogy a 2 év alatt hány órát főztem neki,és egy szakács átlagfizetésével számolnám ki a végösszeget

-Kiszámolnám,hogy a 2 év alatt hányszor raktam szét a lábam neki,és hányszor okoztam neki szexuálisan örömet(amikor csak az Ő kielégülése volt fontos,mert a tiéddel nem foglalkozott) egy qrva óra díját venném alapul..

Az így kapott nem kevés végösszeget,én is az orra alá dugnám,hogy akkor Ő most jelenleg ennyivel tartozik,és vonja le belőle a te 200 ezres tartozásodat,és akár a mai naptól fizetheti tovább a tartozását neked!!

(Úristen milyen gyökér pasasod van)

De a legegyszerűbb megoldás az lenne,hogy kiröhögöd,és megmondod neki,hogy dugja fel a valagába a tartozásodat,és rögtön elhagyni...

Ilyen alakkal nem MUSZÁJ együtt élni....(nem is szabad,mert mi lesz ebből később?)

2010. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapon azt is pontosan kiszámolja a barátod, hogy ki mennyivel eszik-iszik többet, ki használ több vizet a zuhanyzáskor, ki miatt ég többet a villany, kire kell több mosóport, öblítőt használni, stb, stb? Annak is pontosan kiszámolja az óradíját, hogy ki mennyi háztartási munkát végez otthon? Azonos az óradíja a mosogatásnak, és pl egy kiégett villanykörte kicserélésének is, vagy esetleg azt is másképp számolja el?


Aki ennyire kicsinyes, az inkább éljen egyedül és ne akarjon élettársat.

2010. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónal teljesen igaza van.Fel is pontoztalak.....
2010. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%

Undorító. Még hgoyn incs szüksége a pénzre mert lakást vesz. Vedd már észre,hogy azért kell neki.

Egyébként merg ha együtt élterk miaz a külön kassza dolgo?

2010. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
74%
megértem ha szereted de ez nonszensz
2010. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!