Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltem a férjemet! Mit tegyek?

Féltem a férjemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 katona is meghalt. A férjem (ő is katona) már menne külföldre. Viszont én nagyon félek, hogy vele is történik valami. Nem mondtam neki, hogy féltem és nem is vagyok hisztis, de szerintem ezt meg lehet érteni mivel szeretem.

Mit tegyek, hogy ne féltsem ennyire?

26 éves


2010. szept. 8. 17:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a sorsot nem te írod. Minden úgy történik, ahogy lennie kell. Ha rossz, ha jó, neked azt kell megélned. Hagyd, hogy alakuljanak a dolgok maguktól. Ha tragikus vége lenne a dolognak, akkor nagy valószínűséggel ha nem menne el, akkor mint ahogy más is írta, itthon gázolná el egy autó vagy mit tudom én. Ne is gondolkodj rajta. Az én párom (gyerekem apukája) sem semmi, pedig ő nem katona. Ő meg két telefonnal a fülén, papírral-tollal a kezében, cigivel a szájában vezet a megengedettnél jóval többel nap mint nap, miközben szétidegeli mindenki és még a rádió is szól, mert az őmunkája ilyen. Én csak azon imádkozom mindig, hogy épségben érjen haza minden nap. Nem tehetek ellene semmit, "csak" ennyit.
2010. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az én férjem is katona, és én kerek-perec közöltem, hogy nem mehet Afganisztánba. Szerencsére nem is akar, oda ő sose menne. Már volt 3 misszióban, de megígérte, hogy többre nem megy. Pláne most, hogy jön a baba. De ha idővel mégis elengedem valahová, az egészen biztos, hogy csak valami nyugodtabb vidékre.
2010. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Milyen katona az, aki nem megy bevetésre?

Illetve miért is kapja pontosan a fizetését, mit csinál amikor "dolgozik"?

Nem ismerek katonát, ezért érdekelne.

2010. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A misszió szabadon választott, oda nem kötelező menni. Az általában Afganisztán, Szarajevó, Koszovó. De általában oda csak akkor vezényelnek kötelező jelleggel, ha nincs meg a létszám önként jelentkezőkből. De mindig megvan, kell a pénz a katonáknak.
2010. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A párom is katona, de nem féltem, olyan mint bármelyik más munka, csak egyenruha van rajta, s hierarchia uralkodik a munkahelyén. Csak lazán! A hentes felesége is aggódhat ennyi erővel.
2010. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

17:16 nak Jó nagy bunkó vagy, már ne is haragudj.Nem szigorú hanem bunkó. Szerintem nincs kapcsolatod és azért beszélsz így.

Biztos nem a hitel, meg az árvaság miatt fél.

HANEM HOGY ELVESZTI AZT AZ EMBERT AKIT SZERET.

Szerintem normális dolog hogy félted a férjed. Én lebeszélném.De nem vagyok a helyedben.

2010. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tudod lebeszélni. Én sírva könyörögtem neki, mikor elindult a reptérre. Közölte, hogy szeret és siet haza hozzám. Aztán elment.
2010. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A 17 1-6 os nem bunkó hanem csak őszinte volt.
2010. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17:16 nincs gyerekünk. És amúgy nem szeretném, hogy meghaljon...
2010. szept. 15. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!