Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltem a férjemet! Mit tegyek?

Féltem a férjemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 katona is meghalt. A férjem (ő is katona) már menne külföldre. Viszont én nagyon félek, hogy vele is történik valami. Nem mondtam neki, hogy féltem és nem is vagyok hisztis, de szerintem ezt meg lehet érteni mivel szeretem.

Mit tegyek, hogy ne féltsem ennyire?

26 éves


2010. szept. 8. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Természetes, hogy félted. Arra gondolj, hogy azért az a két ember arányaiban nagyon kevés ahhoz képest, ahányan katonaként kint vannak. Ennyi esélye itthon is van a halálra, hiszen bármikor elgázolhatja az utcán egy autó.
2010. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Semmit. Így mentél hozzá, tehát tudtad, elfogadtad a foglalkozását. Támogasd lelkileg, ne azt hallja tőled, hogy félsz. Különben sem neked kéne, hanem neki, végül is ő viszi a vásárra a bőrét.
2010. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
én alapból nem kötném az életem össze vkivel aki esélyes h hosszabb időre elmegy messzire v komoly veszélynek teszi ki magát. de nem bántani akarlak. szerintem mondd meg neki h nem akarod elveszíteni és értse meg az érzéseid nem hisztisség h vele akarsz lenni még nagyon sokáig.
2010. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Túl sok mindent te nem tehetsz. Kiléphet a katonaságtól, hogy ne félj.


Amúgy meg gondold át, hogy mitől félsz pontosan?


Van gyereketek és elárvulna?

Van hiteletek, amit egyedül nem tudnál fizetni?

Nincs más rokonod rajta kívül?


Ha nincs gyereketek, nincs hiteletek, vannak rokonaid és barátaid, akkor annyira nem kellene rettegni.

Amikor megismerted, akkor is tudtad, hogy katona és meghalhat. Szerelem első látásra nincs, nem volt kötelező vele elmélyíteni a kapcsolatot.


Bocs, ha szigorúra sikerült a válaszom.

2010. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

A katona élet ilyen ehhez hozzá kell szoknod sürgősen különben megkattansz,Amúgy itthon is elütheti egy busz,vayg megütheti az ipari áram,sajnálom de ez igy van.

Ő egy katona .Katonának lenni nem szimpla munka hanem egy hívatás,és sajnos a család is a hivatás után jön csak.Ehhez szokj hozzá és ne aggódj feleslegesen,mert csak magadnak ártasz vele.

2010. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Imádkozz! Ő katona, erre esküdött fel. Most derült csak ki számodra?

Nem irigyellek! Pláne, hogy ma bemondták, hogy a merénylet után megfenyegették konkrétan Mo-t, hogy vonja ki a hadat, mert baj lesz... Hát... Ezért nem kezdenék katonával.

2010. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Valószínű nem engedik mert meglett fenyegetve mo hogyha elmennek a katonák arra a bizonyos helyre pontosan nem jut eszembe a neve még több áldozat lesz!Szóval csak nyugi és reménykedj.
2010. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Semmit. Enyém is menni akar, hát most mit csináljak, felnőtt ember. Ez van.
2010. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2010. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg így mentél hozzá, hogy katona, akkor vállaltad. Valamit valamiért, valószínűleg a zsoldjára szükségetek van.
2010. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!