Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kapsz ki? Hová...

Milyen gyakran kapsz ki? Hová és hogyan?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?Fiú vagy lány vagy?
2010. szept. 6. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem szokásuk megverni. Pedig én úgy érzem, jót tenne, már akkor, amikor igazán szükségem lenne rá. Vagyis néha borzalmas embernek érzem magam, és úgy érzem, az világ összes rossz dolgát kiérdemeltem, mégsem adnak még egy pofont sem. Régebben volt, hogy elfenekeltek idegességből, de nem jogosan - szerintem -, meg amikor valami csúnyábbat mondtam, akkor a számra csaptak (habár a csúnya beszéd kimerült abban, hogy amikor a játékaimat "beszéltettem", egyszer azt mondtam, "esküszöm", erre kaptam egyet a számra, mert csak az esküvőn esküszünk... XD). De ha szimplán szemtelen voltam, akkor is a számra csaptak. Hatásosnak bizonyult, a mai napig nem káromkodom :)


16/l

2010. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18:55 : első vagyok. nem lettem agresszív(csak öcsém kapta a pofonokat egy időben) inkább abban az időben megkeseredett voltam. Ma már párommal élek,aki kihúzott a szarból. Két évesek leszünk,ő 29. a sztorihoz hozzátartozik,hogy apám piás volt,és gyakran félálomban vert laposra.Másfél éve nem is találkoztam vele,soha többé nem is akarok.
2010. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én max. a fenekemre kaptam kiskoromban,azt is anyutól :D

14/l

2010. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!