Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kapsz ki? Hová...

Milyen gyakran kapsz ki? Hová és hogyan?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy?Fiú vagy lány vagy?
2010. szept. 6. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

már semmikor,mert 15 évesen megelégeltem az ököllel csapdosást és elköltöztem.


Ugye ez a kérdés elméleti és téged nem bántanak? Nagyon remélem,hogy csak ennyi,mert iszonyuan harapok az ilyenre,saját esetemből kiindulva.

17L

2010. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Soha nem vertek meg.

Illetve egyszer ( egy pofont), de akkor nagyon hisztiztem, kisebb voltam még.

15/l

2010. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én 10 éves koromban, fateromtól kaptam a seggemre szijjal! :) Akkor nem vidultam így!
2010. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 orsybaba88 ***** válasza:
100%
kétszer kaptam pofont életemben, egyszer kb 10, másodszor kb 17 évesen. de belátom, h mindkettőt megérdemeltem. miért kérded?
2010. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már régen kaptam. De apukám nem bántott soha. Max szóban. Anyukámtól kaptam fakanállal :D de hát azt is megérdemeltem meg nem is ütött olyan nagyot. Később elhagyta a fakanalat és pofozkodott de azt se sokat. Azokat is megérdemeltem. Amúgy tesóm többet kapott mint én, pedig én mindig rosszabb voltam mint tesóm szóval én érdemeltem többet. De szerintem még csak mostanában leszek igazán rossz...

13/L

2010. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én csak akkor kaptam pofont, ha rászolgáltam. Hát voltak dolgaim anno. Amúgy sok esetben a szülő azért ad egy taslit a gyereknek, mert olyat tesz a gyerkőc amitől a szülő is megijed. ( pl. én lehettem kb. 5 éves és előrerohantam, aztán elbújtam. Nem találtak meg, én mentem haza, na pl akkor kaptam, mert megérdemeltem)
2010. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja és 24/L
2010. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

Nem lettél te is agresszív emiatt? Bántalmaztál már mást?

2010. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha anyum mérges, pl. nem pakoltam el a ruháimat, és már 10000x elmondta, és megelégelte, meg már nagyon dühös, akkor kapok oda ahol ér, de arcon még nem vágott soha, inkább hát, meg popsi :D de az nem vészes. Apum még soha nem ütött meg, nálunk anyum hordja a nadrágot :P
2010. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17L

kiskoromban sokszor kikaptam apámtól, de ma már nem. És mindenhova.

2010. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!