Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok itt lenni. Mit...

Nem akarok itt lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly kb ilyenkor örökbefogadtak. Amikor csak tehetem elmegyek itthonról és nem jövök haza csak ha nagyon muszáj. Már olyan is volt h szöktem de vissza kellett jönnöm. De jjááá istenem de utálom ezt az egészet:@ Jól bánnak velem meg minden de én kuvaszarul érzem magam még suliba is. Általában rossz vagyok de ezeket nem is érdekli...csak leszidnak egy kicsit és kész. Nem az emberekkel van bajom...Mit csináljak?

14/f


2010. szept. 6. 15:56
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Meg fogsz lepődni, mennyire nem hangzik hülyén. Meg fogsz lepődni, mennyire váratlanul és kellemesen érinti őket. Hisz a legtöbb szülő arra vár, hogy a gyereke megnyíljon előtte, és beengedje a világába. Akkor elkezdődik valami, amit úgy hívnak "beszélgetés". És meglátod, mennyi minden egyszerűvé válik, és valahogy könnyebbé.Igaza van az egyik hozzászólónak. Serdülsz. De azzal, hogy ide beírtál, elárultad, hogy téged is zavar ez a helyzet, bár valószínűleg még te sem tudod. Hisz idegenek felé már nyitottál, ez sem nehezebb, mint a nevelő szüleid felé nyitni.Csak próbálkozz Pityu.
2010. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Próbáld megszerettetni magad velük, akkor meg fogod tudni, milyen az ha valakit igazán szeretnek, féltenek! Csak kérdezd őket, segíts nekik, ilyen egyszerű - és nem fognak tudni élni már nélküled. Ez a legjobb érzés a világon...
2010. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Meséld el mi volt aznap"

még a saját szüleimnek se mesélem el, hogy mi volt velem egy nap

de szerintem ha valaki haza ér a suliból, vagy este akárhonnan megkérdezi a szülő-> Milyen volt a na?

gyerek válasza-> Szar

ennyit a hosszas beszélgetésről

->mi volt ma??

->Semmi

majd szerinted elkezdi mesélni, hogy mi volt vele, ne röhögtess

2010. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: sajnálatos a sorsod! Normális családban igenis megbeszélik mindenki napi élémyeit. Jót röhögünk, együtt bosszankodunk vagy épp büszkén feszítünk.

Kedves kérdező, bízz bennük! Ők se nagyon tudnak ám mit kezdeni így veled, pedig fontos lehetsz nekik, ha kellettél.

Az intézetben jól érezted magad? Voltak barátaid? (Én nem tudom, hogy milyen lehet.)

2010. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező nem nézel túl sok tv-t, bocs de ez pont úgy hangzik mint egy csöppögös amerikai tini sorozat.
2010. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Sehogy. És most is vannak barátaim (velük szoktam lenni). Tegnap meg ma suli után hazajöttem...de unalmas. Nem történik semmi.Amúgy meg nem nézek túl sok tvt
2010. szept. 8. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!