Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok itt lenni. Mit...

Nem akarok itt lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tavaly kb ilyenkor örökbefogadtak. Amikor csak tehetem elmegyek itthonról és nem jövök haza csak ha nagyon muszáj. Már olyan is volt h szöktem de vissza kellett jönnöm. De jjááá istenem de utálom ezt az egészet:@ Jól bánnak velem meg minden de én kuvaszarul érzem magam még suliba is. Általában rossz vagyok de ezeket nem is érdekli...csak leszidnak egy kicsit és kész. Nem az emberekkel van bajom...Mit csináljak?

14/f


2010. szept. 6. 15:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%

ahelyett, hogy itt nyávogsz, lehetnél egy kicsit hálás ennek a két embernek, hogy a kezükbe vették a sorsukat,és megköszönhetnéd, hogy még nem dobtak ki az utcára.

hálátlan ember vagy...örülj, hogy van fedél a fejed felett,sok gyerek ölni tudna érte...

2010. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
sorsodat
2010. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Légyszi normális stílusban beszéljünk a kérdezővel. Nekünk normális családban felnőtt embereknek, halványlila fogalmunk sincs milyen 13 éves korunkig intézetben élni, majd belecsöppenni egy vadidegen családba. Nem kell ilyen hiperprimitív stílusban osztani az észt olyanról, amiről gőzünk nincs (kivéve, ha téged is örökbe fogadtak, utolsó). Lehet, hogy most megdöbbentő dolgot fogok mondani, de nemcsak a pénz számít. Egy ilyen nehéz helyzetben lévő fiúnak érzelmi támogatásra van szüksége, nem lekezelő kioktatásra. Nem is értem, milyen empátiahiányos emberek vannak a világban. Amúgy szerintem is mondd el a helyzetet az örökbefogadóidnak, kedves Kérdező, meg fognak érteni és segíteni fognak neked, hidd el.
2010. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én sajnállak, fogalmam sincs milyen érzés lehet ez, viszont tudom milyen magányosnak lenni és utálni a sulit, amikor az nem adott rá okot...

Minden percben azt várom, hogy felnőtt lehessek és elmehessek innen, holott imádom a szüleimet

De van, hogy csak úgy elhúznék és vissza sa jönnék

Próbáld meg lefoglalni magad, járj el focizni vagy tégy olyat amit szeretsz csinálni...

mondom ezt én akinek ha ezren mondanák se tenne semmit:( sokszor érzem magam elveszettnek, de tudom, hogy teljesen más a problémánk

Fel a fejjel! Mutasd meg nekik, hogy értékeled őket, néha ehhez sokkal nagyobb bátorság kell, mint pofákat vágni és bunkónak lenni, ezzel csak azt bizonyítod be, hogy félsz

15/L

2010. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg :)

Tudom, hogy nem egyszerű a helyzeted, én is átéltem ilyet. Most még akármit mondhatunk, a hormonjaid nem engedik, hogy megértsd. (Ne haragudj, tényleg így van...)

Nehéz ez a helyzet, pont a legnehezebb időszakodban kerültél hozzájuk. Csak annyit tudsz tenni, hogy elfogadod, ami van. Hidd el, hogy ők jó szándékból fogadtak örökbe. Segíteni szeretnének neked. Hidd el, pár év múlva nagyon örülni fogsz ennek és megköszönöd nekik.


És ha sikerül ezt elhinned, próbálj meg nyitottabb, kedvesebb lenni velük. Próbálj meg leülni velük és beszélgetni. Tudom, unalmasan hangzik. De hogy kerüljetek közelebb egymáshoz, hogy szeressétek meg egymást, ha nem is vagy otthon, csak enni és aludni? Tudom, közhelyesen hangzik, de adj nekik egy esélyt. Jó emberek és nagyon boldoggá tennéd őket is azzal, ha kedves lennél velük, ha megnyílnál nekik. És hosszú távon neked is nagyon jót tenne :) Próbáld ki!

2010. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha idegenek érzed öket talán nem ártana ismerkedni velük rögtön nem lesz próbléma. Suli után menj haza és dumálj velük, menj velük vásárolni, fözétek együtt a vacsit...

Minél több időt töltesz velük annál jobban fogod magad érezni a börödben.

2010. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"Máskülönben meg elmehetsz az utcára és lesz belőled hímrin.gyó, akinek pár ezresért fogják a bu.zik a seg.gét kipróbálni. Jobb esetben... " :'D

bocs de ha így lenne akkor inkább drogos lennék


amúgy nem sokat zavarom őket mert szinte nem is eszek szal nem kell sokat költeni rám (nem vagyok emós). Nem én kértem h fogadjanak örökbe. ha kellett volna akkor ott maradtam volna

de ha beszélek velük mit mondjak? olyan hülyén érzem magam

2010. szept. 6. 18:37
 18/26 anonim ***** válasza:
mi a keresztneved?
2010. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Meséld el mi volt aznap, kérdezd meg öket mi volt velük aznap, ha tv-t néztek kérdezd meg mi a kedvenc sorozatuk mond el mi a te kedvenced.... ha egy idősebb gyereket fogadtak örökbe nyilván érdekli is öket mi van veled.

Ritka szerencsés vagy tiniket ritkán fogadnak örökbe légy egy kicsit nyitotabb.

2010. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

És nem hangzik hülyén? am köszi.


pityu. miért?

2010. szept. 6. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!