Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiányzom a szüleimnek?

Miért nem hiányzom a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve nem lakom otthon. Páromhoz költöztem, inkáb, mint Ő oda, mert nagyon nem jöttünk ki. De ha pár napra távol lettünk egymástól hívott (Anyu legalábbis), de Apu 1x sem és most se, hogy fél éve nem látott... Anyu is most hanyagol nagyon, se SMS se MSN. Semmi. Személyes talihoz messze lakunk több megyényire.

Most télleg ennyire nem hiányzom nekik?


2010. szept. 5. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Emeld fel te a telefont! Biztos ők sincsenek eleresztve, vagy ugyanúgy várnak, mint Te és tökölnek. Az ilyet hamar rövidre kell zárni! Lehet, hogy csak ennyi a titka. Mégis Te vagy a gyerek, kezdeményezz. Lehet, hogy büszkék felhívni vmi piti dolog miatt, aminek te nem tulajdonítottál jelentőséget.

Aztán ha mégis negatív választ kapsz, akkor "engedd el őket!" Lehet, hogy ők sem kaptak elég szeretetet a szüleiktől. Akkor mit adjanak? )-:

2010. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én szoktam hívni Őket!!!! MSN-en mindennap, telefonon hetente, de mikor kicsit több volt naponta is, de állandóan volt valami kifogás.

Elég nehéz elképzelni gondolom, de én szoktam kezdeményezni nem keveset!

2010. szept. 10. 21:02
 13/15 Főzős Laci ***** válasza:
A szüleid mindig a szüleid maradnak,Te pedig örökre az Ő gyermekük maradsz!!! Ezt jól jegyezd meg.Barátot,szeretőt lehet másikat találni,de szülőt nem. 40/F
2010. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan szerezz valahonnan néhány ezret és utazz(atok) le hozzájuk. Ott személyesen akár meg is beszélheted velük a kommunikációhiány okát.


Lehet, hogy úgy vannak vele, hogy ők nem fognak b*szogatni téged és kész vagy valami kis dolog miatt meg is lehetnek sértődve, de ezért kellene valahogy lejutnod oda egy napra. Rögtön, sőt azonnal amint összegyűlik annyi pénzed, mert még szükséged is lehet majd később a szüleidre és a segítségükre és akkor majd bánni fogod, hogy kérdezted meg személyesen, hogy miért nem hívtak.


+ Bár ez nem ide tartozik, de a pároddal is használj ki minden percet és másodpercet és sose legyél lusta közölni vele, hogy szereted!

2010. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor most lopni menjek vagy álljak az útszélre? Nincs semmi pénzem, pályakezdők nem kellenek sehova sem. :-(((

Nem a személyes talival van a gond itt, nem annak a hiánya, mert Anyunak komoly csak párszáz ft-ba kerülne meg mint írtam erre járó-kelő ismerőse is felhozná. Csak szar, h ott a lehetőség és nem... De kicsit beszélhetnénk, itt a net mikrofon van, MSN Skype, semmi sem akadály csak az, h nem elérhetőek se így se úgy csak néha.

2010. szept. 12. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!