Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiányzom a szüleimnek?

Miért nem hiányzom a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve nem lakom otthon. Páromhoz költöztem, inkáb, mint Ő oda, mert nagyon nem jöttünk ki. De ha pár napra távol lettünk egymástól hívott (Anyu legalábbis), de Apu 1x sem és most se, hogy fél éve nem látott... Anyu is most hanyagol nagyon, se SMS se MSN. Semmi. Személyes talihoz messze lakunk több megyényire.

Most télleg ennyire nem hiányzom nekik?


2010. szept. 5. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ők is élik az életüket és gondolják hogy neked is van dolgod és nem egész nap msnen lógni meg smsezgetni.Ezt nem bántásból mondom.Sajnos ez a "gyakorlat" sok családnál hogy elköltözik messzebb a gyerek és nem beszélnek szinte semmit.Ennek mondjuk szerintem legtöbbször az az oka hogy mindenki dolgozik állandóan,esetleg gyereket nevel stb és mire eljutnának oda hogy telefonáljanak addigra este van.
2010. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket Te! És több megyényi távolságot is meg lehet mászni néha... Látogass haza. Gondolom, rosszul esik nekik, hogy felneveltek, Te leléptél és feléjük se nézel.
2010. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Idővel megszokják, hogy nem vagy velük. Én már jópár éve külön élek és egyre ritkábban beszélünk. De arra azért ügyelek, hogy legalább egy hónapban egyszer igenis elutazzak és meglátogassam őket. Tény, hogy egy napot elvesz az utazás, de legalább nem veszítjük el teljesen a kapcsolatot egymással. Szerintem te is időnként meglátogathatnád őket, több megyényire, ez nem indok. Nekem 4 óra az utazás, meg még 4 óra vissza, meg párezer forint, de ennyit igazán megérdemelnek, hogy rájuk áldozzam szerintem. Ülj fel a buszra/vonatra és hétvégén látogasd meg őket!
2010. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez furcsa. 38 leszek, de nem múlik el nap, h ne hívnám fel, anyámat
2010. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Anyukám beteg nem tud elmenni dolgozni, de teljesen önellátó otthon, boltba megy stb. Ilyen rokkantnyugdíjon van. Apu ok, de hétvégén Ő sem dolgozik és sajna mivel a pályakezdő sehova sem kell, így én sem dolozom csak keresem a melót délelőttönként. Szóal így ebbe a helyzetbe nem értem miért nem keres, mert az ok, hogy mivel meló nincs így pénz se nem tudjuk meglátogatni egymást. Komolya kezdem azt hinni, hogy nem szeretnek, nem hiányzom jó nélkülem is. Vagy mit higgyek?
2010. szept. 5. 21:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Amíg otthon laktál érezted, hogy szeretnek? Ha igen, akkor lehet, hogy nehezen tudnak kapcsolatot tartani. Én is ilyen vagyok sajna, próbálok ezen változtatni, mert idegesít, hogy itt a net, de néha arra nem vagyok képes, hogy egy nyamvadt levelet begépeljek, pedig nem is írok lassan. Csak egy opció, nem biztos.
2010. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lenne végre pénzem, lemennék, de azt a kis pénzt amit segélynek kapok felét odaadom párom szüleinek másikfeléből gyűjtenem kell, mert tönkrement az ágyam, beszakadt az alja... :(((( 6000 ft egyébként lemenni, nem sok, ha van az embernek másik hónapban is pénze,(persze úgy, hogy marad is) de MSN-re jönne, jó lenne. Ő is meglátogathatna, mert van ismije aki elég sokat jár erre, heti rendszerességgel Ő könnyebben feljöhetne, de nem jön. Még vissza is vinné talán haza, nem kér semmit.(Merthát úgyis erre jár most erre jön vagy arra ugyanannyi km-ben).
2010. szept. 5. 21:26
 8/15 A kérdező kommentje:

Mikor ott laktam sem volt valami jó a kapcsink. Egy időben oylan volt, mintha kevesebb idő van együtt akkor azt megbecsülik és próbálnak Ők is komfliktust kerülni. De aztán mostmeg semmi.

Még régen mikor elmentem 1 hétre és nem hívtam Őket, mert minden fasza volt egész nap mentünk, mint a golyó, annyira sok minden ért, hogy mindent elfelejtettem és nem hívtam Őket meg voltak sértődve legalábbis Anyu. De mikor Ő nem hív 1 hónapig? Az nem gáz? Pedig akkor, hogy leb.szott.

2010. szept. 5. 21:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem oknélkül költöztél el te sem.
2010. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ok, de szeretem Őket azért és hiányoznak is, mert hát a szüleim, meg neveltek meg minden. Nem lett belőlem valami rossz nő (utcalány), tolvaj, bűnöző, drogos meg ilyesmi. Csak nem kaptam annyi figyelmet meg szeretet, én nem volt normális nevelési morál, előbb kaptam aztán bezélgettek el velem, nem értettek egyet velem meg még sok kicsi probléma nagy lett. De ettől még jó lenn beszélni velük.
2010. szept. 6. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!