Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bolond az anyám?

Mit tegyek? Bolond az anyám?

Figyelt kérdés
kutat a fiókomban,a szekrényemben,mintdent bedobál,és még velem ordít,h kupis vagyok,pedig ő pakolászik és turkál mindig nálam. a hugomnak mutogatja a szekrényem és a fiókom,mindennek elhord engem,mindig beéget,azt hazudja h lusta vagyok,és nem segítek semmit,a lábát felteszi az asztalra,úgy "utánoz",mindig éget. mit tegyek?
2010. szept. 5. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia!Nem nagyon látok bele az életetekbe,de ha ugy jártál mint én és egy vérbeli szipirtyó az anyukád akkor nem tehetsz sokmindent ellene.

Próbáld megbeszélni vele normálisan,mi is a gondja.Ha ezek után sem jöttök ki akkor igyekezz munkát találni és elköltözni amint tudsz.Én ezt fogom tenni.

2010. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
költözz el
2010. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
hány éves vagy?
2010. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Az én anyám is szipirtyó, én elköltöztem a barátomhoz.

De már régen :)

2010. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Ne hagyd szanaszét a dolgaidat,akkor nem leszel "kupis". A lábadat pedig ne tedd fel az asztalra. Segíts otthon takarítani,ha lány vagy főzni stb.

Ha rend van nálad,akkor nem fog beégetni!

2010. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

tegyél nagyon szép rendet és akkor nem tud piszkálni.

:( detto mint az én anyám...

2010. szept. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj rendet! Azért az anyád, hogy jóra neveljen.
2010. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Hihetetlen, hogy vannak ilyen szülők:S.Az ilyennek(már bocs)de nem való gyerek.Nem lehet, h esetleg valami pszichológiai gondja van?
2010. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

tipikus szipirtyóanya-jelenség, az én anyámnak is voltak sajna ilyen korszakai régebb, ha stresszes volt. Rengeteget kötekedett velem, de mivel nagyon makacs és önfejű vagyok, idővel belátta, hogy ezzel semmit nem ér el. 16évesen már nem is érdekelt, hogy mikkel próbál felhúzni, annyira megszoktam.

Az én esetem annyiban szerencsésebb, hogy az én anyámnak "korszakai" vannak, néha szipirtyó, máskor rendes, van amikor laza, aztán szokott aggodalmaskodó lenni, meg van még egy csomó változat. Ennek a kiszámíthatatlanságnak köszönhetően egészen kicsi korom óta önálló vagyok, de mostmár nem bánom... így lettem erős.

Amúgy 18éves vagyok, de még mindig képes néha kutatni a dolgaim között, a táskáimban és ha rájön, akkor néha még mindig piszkálódik és kötekedik.

Fel a fejjel... anyud nem bolond, csak szipirtyó. Megesik az ilyen, de ne hagyd, hogy tönkretegyen lelkileg. Légy erős, ha ok nélkül piszkál ne vedd fel. De azért próbáld meg úgy intézni, hogy ne nagyon legyen amibe belekössön:)

2010. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem a renden múlik hanem azon h mutterod hülye mint az enyém volt, ha rendet raktam szétdobált mindent majd közölte h 1órám van rá, amúgy ő is rendetlen volt... én költöztem, és azóta magamtól is rendet tanultam. az utánozás nagyon idegesítő enyém akkor hagyta el az állát amikor mondtam h gyűlölöm azért ahogy velem bánik, nem úgy hisztisen hanem késforgatósan.
2010. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!