Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyám szerint kihasználnak,...

Anyám szerint kihasználnak, és bolond vagyok. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Szeretnék a médiában dolgozni, ezért elkezdtem az egyik helyi rádióval, és a dolgozóival ismerkedni. Már odáig eljutottam, hogy a kánikulában hívtak magukkal vizet osztani. Most hétvégén lesz az állatkertben egy egész napos 'rendezvény', amire megkértek, hogy menjek ki segíteni (9:45-18:00-ig, de nem kötelező végig kint lennem, csak ha szeretnék). Anyám a vízosztás nem tudta, ezt viszont muszáj megmondanom, mert huzamosabb ideig nem lennék itthon.

Más rendezvényekre is hívtak, de nem mentem el mindre. Hó végén lesz a rádió szülinapja, ahol ismert emberek is fellépnek. Kapni fogok 2 VIP jegyet, hogy 'hátul' legyek velük.

Anyám szerint csak kihasználnak, különben sem az 'én korosztályom', biztos megfognak erőszakolni, és mi az, hogy az egyik ott dolgozó nő lányát nem hívják, és engem igen.


17l


2011. aug. 9. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem úgy tűnik, hogy kihasználnak. Sztem nagyon-nagyon jól teszed, hogy kapcsolatokat építesz. Később még jól jöhet.
2011. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez egy egyszerű barátság úgysem fognak megerőszakolni, szerintem anyád reagálja túl, ha figyelsz akkor minden oké lehet.
2011. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A srácok nagy részének van barátnője :)
2011. aug. 9. 20:41
 4/18 anonim ***** válasza:

Igazából én se látom úgy, h ez kihasználás lenne.

Van ismerősöm nem egy, aki így érte el azt, amit szeretett volna.

Egy újságba úgy került be, hogy full ingyen írt cikkeket, amik persze tetszettek az olvasóknak.

Egyértelmű volt, h beveszik állandóra.

2011. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
megerőszakolni?xD egy rádió dolgozói nem erőszakolnak (szerintem) és szerintem sem kihasználnak, menj el a vip izéba anyuddal vagy a legjobb barátnőddel és barátkozz továbbra is a rádiósokkal, nem fogod megbánni persze azért ne ugorj hogyha fütyülnek rögtön. néha mond le pl havonta kétszer a nagyid szülinapjára vagy tesódéra hivatkozva vagy a kutyádat vigyed állatorvoshoz. :D
2011. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van anyukádnak, szerintem is meg fognak erőszakolni, főleg a Fekete Pákó!
2011. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze, mert a média egy nemi erőszakoló szörnyeteg.Ne aggódj, sokan így kezdik. Belelátsz a kulisszákba, megismersz embereket, végezz el sulikat. Ha meglesz az ismeretségi köröd, jobban tudsz majd érvényesülni. Mindenhol kihasználják a kezdőket. A szamárlétrát a legtöbb helyen meg kell mászni.
2011. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak nagyon rosszul esik, hogy anyámtól azóta ezt hallom, mióta szólt az egyik srác, hogy menjek. Már múlthéten 'elkérezkedtem', rábólintott ugyan, de csak azt hallom, amit már fent leírtam.
2011. aug. 9. 20:44
 9/18 anonim válasza:
véletlenül nem a sunshine rádió?:DDDD
2011. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Juventus
2011. aug. 9. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!