Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyám szerint kihasználnak,...

Anyám szerint kihasználnak, és bolond vagyok. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Szeretnék a médiában dolgozni, ezért elkezdtem az egyik helyi rádióval, és a dolgozóival ismerkedni. Már odáig eljutottam, hogy a kánikulában hívtak magukkal vizet osztani. Most hétvégén lesz az állatkertben egy egész napos 'rendezvény', amire megkértek, hogy menjek ki segíteni (9:45-18:00-ig, de nem kötelező végig kint lennem, csak ha szeretnék). Anyám a vízosztás nem tudta, ezt viszont muszáj megmondanom, mert huzamosabb ideig nem lennék itthon.

Más rendezvényekre is hívtak, de nem mentem el mindre. Hó végén lesz a rádió szülinapja, ahol ismert emberek is fellépnek. Kapni fogok 2 VIP jegyet, hogy 'hátul' legyek velük.

Anyám szerint csak kihasználnak, különben sem az 'én korosztályom', biztos megfognak erőszakolni, és mi az, hogy az egyik ott dolgozó nő lányát nem hívják, és engem igen.


17l


2011. aug. 9. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdés,mit akarsz majd dolgozni a médiában, mert sok múlik ugyan a kapcsolatokon, de a felkészültség, végzettség sem elhanyagolható szempont. Ha szeretsz velük lenni,akkor menj, de ne reménykedj, hogy csak e miatt feladatokat is fogsz kapni! Na persze háttérmunkára, lóti-futinak lehet, de erre vágysz, vagy írásra, műsorvezetésre?
2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mind a kettő jó
2011. aug. 9. 20:50
 13/18 anonim ***** válasza:

Jajj anyukád azért keveri a dolgokat, mert régen sok helyen a ribiket vitték "hátra" (és gondolom most sem változott a dolog).

Dehát megnyugodhat anyukád ez más tészta, tudom mert én meg gyakornok vagyok rádiónál :D

2011. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Juventusnál?
2011. aug. 9. 20:57
 15/18 anonim ***** válasza:
Juventusnál van a Fekete Pákó, na majd az neked.
2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Óó :D
2011. aug. 9. 21:03
 17/18 anonim ***** válasza:

Az anyák csak ilyenek... ha mást csinálsz, mint amit ők tennének vagy normálisnak tartanának akkor úgysem fogják helyeselni, max megszokják és beletörődnek. És ha tényleg elérsz valamit, akkor talán utólag rámondják, hogy igazad volt. Ha meg nem sikerül semmi ezúton, akkor örökké ezt fogják a fejedhez vágni.

Legtöbb szülő nem képes elfogadni, hogy a gyerek egy önálló ember. Hanem a saját életét próbálja a gyerekén át újra és főleg tökéletesebben megvalósítani. Nagyon kevés felnőtt igazán felnőtt, legtöbb ember még 50-60 évesen sem nőtt fel a gyerekvállaláshoz, látszik ez abból, hogy utálják a már felnőtt gyerekei amiért nem hagyták élni és érvényesülni.


Csináld azt amit jónak látsz, minél inkább titokban, hogy ne legyen veszekedés, mert az csak az idegeket öli.

2011. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól csinálod amit teszel, egy idő múlva tuti helyed lesz.


Arra figyelj, hogy a szülőkkel azért ne legyen veszekedés, mindig mondd meg, hogy hová mentek (előtte, esetleg naptárba írva) és mikor, kivel jössz vissza.


Fiataloknál a "friss hús" szokott kissé jobban kihasználva lenni, de ha most elkezded mire élesben megy a dolog lesz már utánad más.


Egyáltalán nem tűnik kihasználásnak a dolog, ez fair. Esetleg néha tegyél megjegyzést is, hogy ez a jegy egyébként 10ezer forint lenen vagy ilyesmi. Persze ha valaki ÚGY piszkálna azt ne hagyd. Ha munkáról van szó akkor legalább megbízási szerződést írjatok.


Blogolsz már? Simán cuppannának az emberek az "egy fiatal lány kalandjai (a rádióban)" blogra. Figyeld a műsorvezetőket, ők hogy osztják a magánvéleményüket és írd le te is (a blog már majdnem újság. ne írj bele neveket, akár a rádió nevét)


Ha jól megy referencia lesz belőle ha nem akkor tapasztalat...

2011. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!