Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondolsz az önéletrajzomró...

Mit gondolsz az önéletrajzomról / motivációs levelemről?

Figyelt kérdés

Ezen a linken online elérhető: [link]


Szerintetek jó így? Min változtassak? Tippek?


2011. okt. 27. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó!

Csak én nem írnám azt, hogy "nem bejelentett" munka. Inkább simán csak egyéb korábbi munkák, vagy hasonlót.

2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már egyszer feltetted. Nem lett volna okosabb átgondolni az arra kapott tippeket, és az átdolgozott önéletrajzot belinkelni? Vagy addig linkeled, amíg valaki azt nem írja, hogy jajdejó?
2011. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Halásztelki hírmoNdót elírtad, ne maradjon benne hiba.
2011. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A tanulmányokat illik időrendben fordítva írni, hogy a legfrissebb legyen a legelső. A szakmai tapasztalatokhoz oda kellene írni legalább az évszámot, hogy mikor végezted. Az egyéb mellé nem kellene a "nem bejelentett". A szakmai tapasztalat felirat egyedül van az oldal alján, azt meg kellene oldani, hogy már a másik lapon legyen. Én nem írnám táblázatokba, simán szövegben, tabulátorokat használva szebb lenne. Ennyit vettem észre. Szerintem ezeken érdemes változtatni. Még arra is figyelni kellene, hogy ha elkezded pl. "személyes kompetenciák" hogy az eleje ne külön oldalon legyen.
2011. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És a "hobby"-t magyarul írd! 'Hobbi'
2011. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, bocs nem akartam offolni csak az előző kérdésemet a moder törölte mert: "nem derült ki belőle h mi a kérdés". Szóval nem láttam a válaszokat.
2011. okt. 27. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja értem. Kár, mert egész kisregényt írtam neked annál a kérdésnél. A moderátorok meg ááá, ha egyszer látják, hogy a válaszolók felfogták, mit kérdezel, akkor minek törölni? Na mindegy. Amire emlékszem, az az, hogy írd oda az iskoláknál a szakod is, szedd ki az indokolatlan nagybetűket (Oktatási Intézmény), szedd ki a "főbb feladatok" szöveget mindenhonnan, mert felesleges, érti a munkáltató. Halásztelki Hírmondó, újságnál így helyes a név. értsd: társasjáték helyett elég annyi, hogy társasjáték (különben is furán hat a tegeződő szó), amit a kiemelt alkalmazásoknál írtál, azt írd a számítástechnikai ismeretekhez, mert a "haladó szint" kifejezésnek semmi értelme ebben a kontextusban. A "barátok" nem hobbi. Az ambíciózusság elég kitekert szó, miért nem jó az, hogy ambíciózus?

A motivációs levél második bekezdéséből töröld azt, amit az önéletrajzban már úgyis leírtál, azt fejtsd ki, ami nincs benne. Milyen workshopok, milyen tréningek, mit csináltál ott pontosan? Továbbfejleszteni egy szó, meg még valahol van egy ilyen, ahol két szóban írtál egy összetett szót, de nem találom, melyikben. Kábé ennyit írtam, ezeket gondold át.

2011. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) amúgy kb hány válasz volt a törölt bejegyzésben?
2011. okt. 27. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!