Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Van már pasid? " Mért kérdezi...

"Van már pasid? " Mért kérdezik ezt tőlem?

Figyelt kérdés

Nemrég váltam el. Abban a szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy az exemmel egy munkahelyen dolgozok. Bár mi, nem nagyon találkozunk, de a kollégák közösek, és mindent tudnak rólunk. Csúnya válás volt, megcsalt megalázott, olyan dolgokat művelt, amit álmaimban sem feltételeztem volna róla. Hiába ő volt az, aki miatt elváltunk, szentnek állítja be magát, látom az emberek arcán, hogy kibeszél a hátam mögött. Nem tudom miket mondhat (10 év alatt biztos volt olyan, amit nem szívesen osztanék meg idegenekkel) Látom, azt, hogy azok az emberek, akikkel eddig "jóba" voltam, most nem szívesen állnak szóba velem. Ő nyal, jó-pofizik mindenkinek, különös tekintettel azoknak, akiket nemrég még az én "haverjaimnak" gondoltam. Azt vágta hozzám a végén hogy: -Úgyse kellek senkinek! -Ő már a kitudja hányadik nőnél tart. Nem érdekel. Nekem nincs, és nem is volt senkim, nem azért mert nem akarok, hanem mert... tényleg nem kellek senkinek. Ez így furán hangzik, de képtelen vagyok ismerkedni, csak mert senki nem akar. Nem csak a munkahelyről, sehonnan sem. Csak megnéznek, de semmi több. Soha senki nem szólít le, soha senki nem hív sehova. Én nem kezdeményezek, pedig lenne 1-2 ismerős aki tetszik, de ha netán "kikosarazna", vagy éppen nős, akkor beégek. Amúgy is az az elvem, aki engem akar abban legyen annyi mersz, hogy megszólít, ne legyen "nyámnyila" legyen igazi férfi. Egyre többen kéredzik hogy: -van már pasid? - és ez irtó rossz. Nem akarok "pasit" minden áron, és nem mindegy hogy ki. Vannak elvárásaim. Nem olyan egetrengetők, de legalább annyi, hogy korban és magasságban ne legyen kevesebb nálam. Eddig akiknek "tetszettem talán" mind alacsonyabb, vagy fiatalabb volt. nem akarom kiröhögtetni sem magam, sem a másik illetőt.

Tanácsokat várok. Mit válaszoljak az ilyen kérdésekre? Hogy reagáljam le az exem dolgait?


2010. szept. 5. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám: "Nem, pasim nincs, de először életemben találkoztam egy igazi FÉRFIVAL. Csupa NAAAGYbetűvel... ha érted, mire gondolok ;)" Ha megfelelően hangsúlyozol, és adsz mellé egy kaján mosolyt, hamarosan az exen fognak nevetni a méretei miatt, teljesen mindegy, mi az igazság. Ha meg részletekről faggatnak, mondd, hogy csak néhány éjszakás volt, semmi komoly.
2010. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

19:01-es voltam.

figyelj, senkitől nem fogsz érdemrendet kapni, ha összeszorított foggal, emelt fővel csinálod ezt végig. viszont téged fel fog őrölni.

még ha ki is derül a simlizés, az is talán évek kérdése. most mondd meg őszintén: megérdemel akár a volt férjed, akár a manipulálható kollégáitok ennyit a te életedből?!

ki nem xarja le, hogy mit gondolnak?

egyedül magadra kell figyelned, hogy neked mi a jó. neked pedig az lenne a legmegfelelőbb, ha megtalálnád önmagad és a leendő szerető társad.

ebben a közegben erre esély sincsen.

most jól püffögd ki magad - és utána állj neki az új életednek.

amúgy az lenne a legnagyobb "bosszú", ha elkezdenéd a következőket egyazon időben csinálni:

- fittyet hányni mindenkire

- elmenni fodrászhoz, új ruhát venni

- mosolyogni, ragyogni

- senkinek nem mondani semmit, csak sejtetni. aztán majd megeszi őket a penész.

senkire nem tartozik a magánéleted - tanulhatnál az eddigiekből: házinyúlra nem lövünk, kollégákat nem avatjuk be a privátszféránkba, mert az nem az ő ügyük.

2010. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

(azt nem kérdezem meg, hogy hány éves, mert azt nem illik... :) )

2010. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy ezt a "tényleg úgysem kellek senkinek"-hozzáállást nagyon gyorsan hagyd abba, mert az ilyesmi elég könnyen kiül az ember arcára, és akkor könnyen igazad lehet. Lehet, hogy pont azért csak megnéznek, de nem közelednek, mert ez az önbizalomhiányos arckifejezés elriasztja őket. Abban egyetértek veled, hogy nem kell a pasikat hajtani, de add meg magadnak az esélyt, hogy ők hajkurásszanak. Ha valaki megnéz, az unott, reményvesztett nézés helyett küldj egy kedves kis mosolyt, és majd lesz, ami lesz. A "kedves" exed valószínűleg nem véletlenül mondott ilyet a szemedbe, nagyon is tisztában van vele, hogy egy ilyen megjegyzéssel mit tud elérni.
2010. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!