Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csajod/pasid lehet annyid....

"Csajod/pasid lehet annyid. Legyünk inkább lelkitársak, mert abból egy van az fontosabb"? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Ha ezt mondaná neked a párod, mit gondolnál? A lelki részében a testi is benne van. Mi ez a lelki szöveg?
2011. aug. 26. 12:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
nem akar már semmit.
2011. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Vagy ha az exed mondaná! Írtam, hogy a testi dolgok is benne vannak. A kérdésem az lenne, hogy mit jelent lelki társnak lenni?:)
2011. aug. 26. 12:53
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden búját baját megosztaná veled..
2011. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lelki társat nem választja az ember. Nem tudok rábökni Kiss Józsira, hogy te leszel a lelkitársam.

Az én lelki társam a legjobb barátom, köztünk annyira szoros és különleges kapcsolat van, amivel semmilyen kapcsolat intimitása sem érhet fel. Nem azért, mert nem vagyok szerelmes a barátomba, és vele ne lenne szoros kapcsolatunk, egyszerűen csak a legjobb barátommal nincs köztünk titok, ismerjük a másik minden percét, ami az életében történt, soha nincs ítélkezés, féltékenykedés, önzetlenül tudunk örülni mindennek, ami vele történik, ismerjük a gondolkodásmódját, mindent... mintha belül mélyen tényleg lelki társak lennék, egy megmagyarázhatatlan módon. És ilyenből tényleg csak és kizárólag egyetlen egy van. De ez nem függ össze a párkapcsolattal, bár szerintem az is lehet, hogy valakinek a férje-felesége pont ez.

20L

2011. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Fontosabb egy lelki társ akivel a testi dolgok is jók, mint egy "szerelmi társ"? Szerintem a kettő együtt jár!
2011. aug. 26. 12:57
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
A szerelmi kapcsolatban a hűség is benne van.
2011. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Csapongani akar melletted.
2011. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha vki egyáltalán megtalálja a lelki társát, az amúgy is az, és nem választás kérdése... az mindig ott lesz, mindig lelki társ lesz. Nem is vagyok abban biztos, hogy mindenkinek a szerelme az.

A "szerelmi társ" is fontos, sőt... sztem ugyanannyira, mint a lelki aspektus.

Egyébiránt én a magam részéről elkezdenék gyanakodni, ha a párom ilyen dumával állna elém (mondjuk valszeg nem ilyen formában, mert biztos nem pasimnak hívnám, az annyira degradáló sztem... legalábbis olyan érzésem van, mintha csak vmi futó kaland lenne...)...

2011. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Olyan barátod akar lenne, aki mellette néha megdug, amikor nincs más.
2011. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lelki szemetesládát szeretne, akit néha megdughat.
2011. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!