Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csajod/pasid lehet annyid....

"Csajod/pasid lehet annyid. Legyünk inkább lelkitársak, mert abból egy van az fontosabb"? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Ha ezt mondaná neked a párod, mit gondolnál? A lelki részében a testi is benne van. Mi ez a lelki szöveg?
2011. aug. 26. 12:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
jól érzi magát veled, szeret veled beszélgetni, szexelni - de nem szerelmes
2011. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
"legyünk inkább "lelki" társak" Mint......? Innen hogyan folytatja?
2011. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"...abból egy van, az fontosabb". Szerintem ez a lényege, és azt jelenti, hogy nagyon fontos vagy neki. (De ez csak az én véleményem.)


Lelkitársat meg nem úgy választ az ember, de azért aranyis. :)

2011. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 szkii válasza:
100%

Ha lelkitársak vagytok, akkor valószínűleg jól megértitek egymást.

Ha akarja a testi kapcsolatot is, akkor valószínűleg a szex is jól működik vagy ha még nem feküdtetek le, akkor vonzódik hozzád.

Ha viszont jól kijöttök és a kellő tűz is megvan, akkor mi az Istenért kell nyomatni ezt a "legyünk inkább lelkitársak" dumát?

2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mitől zárja ki egyik a másikat?
2011. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

a kettő nem zárja ki egymást, mert lehet egy pár 2 tagja is egymásnak lelki társa.

ugyanakkor köztük testiség is van.

míg egy őszinte barátságban ilyen nincs.

én szerettem egy fiút, ő is engem, de rábeszéltem, hogy csak lelki kapcsolat legyen köztünk, mert túl fontos volt számomra ahhoz, hogy 2-3-X év múlva elveszítsem, vagy hogy a szex mindent tönkretegyen (tett már barátságot nálam tönkre szex, mert a srác borzalmas volt az ágyban. ő élvezte, én nagyon nem. utána akárhányszor beszéltünk csak azt emlegette fel,meg rimánkodott, hogy ismételjük meg, hiába mondtam neki, hogy soha többé. 8 éves barátság szakadt meg.) Ezzel a másik sráccal nem követtem el ezt a hibát, nem bonyolodtam kapcsolatosdiba. jó eséllyel így életünk végéig lelki társak lehetünk.

20/L

2011. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Úristen, de szar szöveg!!!!! Ne legyél naiv, ne vedd be. Ez annak a szép körülírása, hogy ki akar használni beszélgető- és ágyastársnak, de annyira nem tart, hogy normális kapcsolatotok legyen. Azaz addig legyél neki kéznél, amíg kényelmes neki, szolgáld ki az igényeit. Csak addig kellesz neki, amíg nem jön valaki, akiben érdekes módon már nem lesz ilyen bizonytalan, akibe majd úgy dönt, hogy tud szerelmes is lenni. Na az hogy fog esni?

Én megmondanám neki, hogy lelkitárssal nem dugok, az azért LELKI társ. Kivéve, ha ő a párom is egyben.

30/N

2011. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Látom ,kiemelted, pedig hidd el, az a válasz a kérdésedre, amit többen is írtunk.

utolsó

2011. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Van benne valami, nem értettem ezt a szöveget, de jobban belegondolva..
2011. aug. 29. 13:42
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az exed jön ezzel a szöveggel, akkor az azt jelenti, hogy dugni akar meg lelki szemetesnek használni, amíg nem jön egy jobb.
2011. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!