Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Van már pasid? " Mért kérdezi...

"Van már pasid? " Mért kérdezik ezt tőlem?

Figyelt kérdés

Nemrég váltam el. Abban a szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy az exemmel egy munkahelyen dolgozok. Bár mi, nem nagyon találkozunk, de a kollégák közösek, és mindent tudnak rólunk. Csúnya válás volt, megcsalt megalázott, olyan dolgokat művelt, amit álmaimban sem feltételeztem volna róla. Hiába ő volt az, aki miatt elváltunk, szentnek állítja be magát, látom az emberek arcán, hogy kibeszél a hátam mögött. Nem tudom miket mondhat (10 év alatt biztos volt olyan, amit nem szívesen osztanék meg idegenekkel) Látom, azt, hogy azok az emberek, akikkel eddig "jóba" voltam, most nem szívesen állnak szóba velem. Ő nyal, jó-pofizik mindenkinek, különös tekintettel azoknak, akiket nemrég még az én "haverjaimnak" gondoltam. Azt vágta hozzám a végén hogy: -Úgyse kellek senkinek! -Ő már a kitudja hányadik nőnél tart. Nem érdekel. Nekem nincs, és nem is volt senkim, nem azért mert nem akarok, hanem mert... tényleg nem kellek senkinek. Ez így furán hangzik, de képtelen vagyok ismerkedni, csak mert senki nem akar. Nem csak a munkahelyről, sehonnan sem. Csak megnéznek, de semmi több. Soha senki nem szólít le, soha senki nem hív sehova. Én nem kezdeményezek, pedig lenne 1-2 ismerős aki tetszik, de ha netán "kikosarazna", vagy éppen nős, akkor beégek. Amúgy is az az elvem, aki engem akar abban legyen annyi mersz, hogy megszólít, ne legyen "nyámnyila" legyen igazi férfi. Egyre többen kéredzik hogy: -van már pasid? - és ez irtó rossz. Nem akarok "pasit" minden áron, és nem mindegy hogy ki. Vannak elvárásaim. Nem olyan egetrengetők, de legalább annyi, hogy korban és magasságban ne legyen kevesebb nálam. Eddig akiknek "tetszettem talán" mind alacsonyabb, vagy fiatalabb volt. nem akarom kiröhögtetni sem magam, sem a másik illetőt.

Tanácsokat várok. Mit válaszoljak az ilyen kérdésekre? Hogy reagáljam le az exem dolgait?


2010. szept. 5. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Legyen már egy kis problémamegoldó képességed, mondd, hogy van valakid, de távkapcsolatban vagytok vagy hogy semmi közük hozzá. Mit kell beszámolni mindenről. Te életed, ne ők kérjenek már számon. De ha ennyire bunkók, költözz el másik városba, gondolom kisváros, ezért írod, hogy ismernek stb.
2010. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sehogy ne reagálj, egyik füleden be, a másikon ki? ha valaki meg nagyon érdeklődik, van -e pasid, akkor kérdezd meg, hogy mikor maszturbált utoljára, rögtön elhúzza a belét és veszi a lapot ;)


amúgy az én párom 8 évvel fiatalabb, mint én és meég senki nem röhögött ki minket ;) 32/N

2010. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy a munkád most fontosabb, mint hogy legyen "pasid"

Amúgy is, nem rég váltál el, nem kell a válás után rögtön 1 hónap múlva új pasi, csak ha érzed.

2010. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kérdezősködőket szard le - aki nem rosszindulatú, az nem kérdez ilyet és így. Úgyhogy nem kell az udvariassággal fáradnod.


Csak azért, mert fiatalabb, senkit ne utasíts vissza, és az alacsonyság sem feltétlen kizáró ok, ha minden másban megfelel. Aki ezen röhög - ismételten bunkó.

29/N

2010. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen beszólás:

- Hogyhogy nincs pasid?

- Neked hogyhogy van???


:D Süsd el egyszer, ha tudod. :D

2010. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsón jót nevettem,tetszett!!!:D

Am meg kinek mi köze hozzá..,diszkréten válaszolsz ha nem bunkón kérdezik és ennyi... A Te magánéletedre senki ne legyen kiváncsi és nem is jó kiadni magad mert vissazüt,ha olyannak mondod el...:/

2010. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha tőlem kérdeznék azt mondanám: Eddig még nem lettem szerelmes senkibe. De majd ha lesz pasim, feltétlenül neked fogok szólni elsőként :)
2010. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megértem a problémádat.

A változáshoz és a túllépéshez két ember kell. Te hiába próbálod a magad és a kapcsolatod méltóságát megőrizni, ha a volt férjed folyamatosan ez ellen megy. Szerintem egészen addig, amíg ki nem lépsz ebből a környezetből, és új impulzusok nem érnek, nem fogsz tudni ebből kikeveredni, mert mindig lesz valami, ami vissza fog rántani.

persze, joggal teheted fel a kérdést: miért te add fel az állásod, miért te költözz el, miért te hozz ilyen áldozatokat, amikor nem te voltál az, aki inkorrekt volt a másikkal szemben?

a válasz egyszerű: saját magadért és a jövődért. a múltadra ez már rányomta a bélyegét - ne engedd, hogy a jövődet is megmérgezze.

szerintem lépj ki ebből az egészből minél hamarabb. ahogy a volt főnököm mindig mondta: "hülyékkel nem foglalkozunk". adj esélyt egy jobb jövőnek.

2010. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

18:38-as Az álbarát nem jó megoldás, gondoltam rá, de ha kiderül, és ki fog, még cikisebb helyzetben lennék , mint most.

18:38, 18:51 ha úgy alakul kipróbálom.:D Kíváncsi vagyok mit reagálnak.

18:46, az, hogy a magasabb, és idősebb legyen nálam a leendő párom (feltéve, ha valaha lesz) ezt a mércét én állítottam, ez nekem fontos, hogy minden tekintetben fel tudjak rá nézni.

19:01, köszönöm a tanácsod, én is ezen gondolkodtam, csak az tartott vissza, hogy ezzel eléri amit akart, én "menekülök el" Nem én voltam a félrelépő fél, nem én csaltam, és aláztam meg. Nem értem az emberek hogy tudnak bedőlni neki? Tudják, hogy mit művelt velem, mégis olyan jófejnek tartják. Csak én vagyok az egyetlen aki átlát rajta, hogy ez csak egy színjáték, én ismerem a legjobban, és azt is tudom, hogy miattam színészkedik, velem verseng még ezek után is, hogy bebizonyítsa nekem : ő milyen kapós, milyen jófej, milyen bűbájos. Én meg semmire nem vagyok jó, senkinek nem kellek. Szándékosan nem megyek bele a játékába, pedig van pár fekete folt a múltjába, ami ha kiderülne...de először is ez nem a munkatársakra tartozik. Nem akarok sárdobálásra, sárdobálással felelni, mert mivel ő "marha jófej" én húznám a rövidebbet, és úgy tűnne, hogy csak mocskolódok, rágalmazom.

2010. szept. 5. 20:02
 10/14 A kérdező kommentje:

Egy példát említenék, itt olvastam régebben a lapon:

-Apuci megcsalja anyucit, aki ezért kiakad, dühös, hisztis, ideges ingerült lesz. (szerintem joggal)

Apuci szerelmes, kiegyensúlyozott, nyugodt, kedves, békés, kielégült mosollyal az arcán sétál.

Mit látnak az emberek? Hogy látja egy kívülálló?

-Még jó, hogy otthagyta azt az idegbeteg nőt, ez a "rendes, aranyos" ember!

Csak azt nem veszik észre, hogy a nő, mitől lett idegbeteg.

Most én is pont így érzem magam.

2010. szept. 5. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!