Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekedet ott hagynád a...

Gyerekedet ott hagynád a házatokban, elkoltoznél a párodhoz? 20 eves. Meg egy kollégista 15 eves. De ő hétvégén van otthon.

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 18:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%
Még a 20 évesnek is szüksege van a szülei támogatására. Te azert gondolkozol ezen mert eddig sem volt jó kapcsolatotik ugye? De hidd el a gyerekeidnek szüksegük van rád meg akkor is ha nem ezt mondják! Persze beszélgetni jell velük és meghallgatni őket. Támogatni őket, el ondani nekik mennyire búszke vagy rájuk, iranyt mutatni. Maradj csak otthon!
2021. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
Nezd csak milyen lett ez a világ a nagy szabadságtól???? Te is azt akarod hogy a gyerekeid visszaéljenek a szabadságukkal? Szerintem is mutass nekik tovabbra is ifányt es szeretgesd őket!!!
2021. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Maradj gyerekeidel.nekik főként 15 évesnek kell figyelem stb.
2021. nov. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem lenne fontosabb 1 fsz a gyerekeimnél.
2021. nov. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
33%
Igen, elköltöznék. A 15 éves jön hétvégente hozzám és a páromhoz, a nagy meg éli a világat boldogan
2021. nov. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
22%

Azért vicces, hogy ilyenkor hányan írják, hogy a 20 évesnek is még bőven szüksége van az anyjára.

Máskor meg: 20 éves vagy? Mit picsogsz? Te korodban férjem volt meg gyerekem, költözz el ha nem tetszik az otthoni rezsim, dolgozz, nem vagy már gyerek stb...

2021. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azért más ám, ha a 20 éves magától költözik el, és más, ha eltunik mellőle a családja. Mondjuk én konkrétan tényleg már férjnél voltam és gyerekem volt 20 évesen, épp ezért tudom, hogy a most 14 éves fiamat tuti nem hagynám ott, akkor se, ha kollégista lenne, de szerintem 20 évesen se biztos, főleg ha még tanul. Ha már dolgozik, akkor elviekben ez nem lehet gond, felnőtt, képesnek kell lennie ellátni magát, de nekem az is tökéletesen belefér, ha 25-26 éves koráig a család egységesen úgy érzi, hogy jobb még nekik egy fedél alatt.
2021. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
91%
Én biztos nem. A párom exe simán otthagyta a 14 és 15 éves fiait. 2 naponta hazarohant este főzni, aztán el... a árom anno otthon volt, de egy szinttel lejebb lakott. Természetesen feljárása volt hozzájuk. A kisebb megsínylette. Építész akart lenni, most csak 9 osztálya van, de sikeres vállalkozó. A nőt nem érdekelte a gyerekei jövője. Akkori pasival persze már nincs együtt. Most az unokájával kompenzál. Én ezt sosem tettem volna.
2021. nov. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
88%
Épelméjű szülő fejében meg sem fordul a kérdés.
2021. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!