Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit tegyek. Hogyan...

Nem tudom, mit tegyek. Hogyan tovább? Nem tudok megbocsátani neki.

Figyelt kérdés
Egy közeli családtagomról van szó, akit nagyon szeretek, de nem tudok megbocsátani neki. Majdnem 3 évig folyamatosan becsapott, hazudozott nekem. Ez alatt az idő alatt sok rossz ért, súlyos veszteségek (betegségek, válások, haláleset, anyagi veszteségek) Amikor lelkileg a legnehezebb helyzetben voltam (haláleset), akkor rúgott belém a legjobban. Bocsánatot kért érte, de igazi megbánásból, nem látta be, hogy bántott. Amikor a hazugságaira fény derült, eleinte mindent tagadott, újból és újból a szemembe hazudott. Amikor szembesítettem a tényekkel, és rájött, hogy hiába hazudozik tovább, akkor sem azt bánta meg, hogy majdnem 3 éven át becsapott, hazudozott. Amikor kiderült a hazugságai egy része, pislogás nélkül a szemembe nézve hazudta, hogy nem igaz és amikor már nem tudott tovább hazudni, akkor sem azt bánta hogy becsapott, hazudott majdnem 3 éven keresztül, hogy a szemembe nézve hazudott újból és újból, tagadva mindent, hanem azt, hogy lebukott és kiderült a dolgai és a hazugságai egy része. Mindezt egy olyan barátnő tanácsára, akit amikor már nem voltak szaftos részletek amiket ki lehetett beszélni, nem érdekelte, hogy rendezze a családi kapcsolatokat; és egy olyan férfinak nem nevezhető mocsadékért, aki csak az ingyen krvjának használta a többi nője mellett, de még a szexcsetelésüket (érdekes módon a ffi inkább csak biztatta az erotikus írogatásra) és az üzenetekben küldött meztelen képeit és netről letöltött szexképeket amiket küldött mutogatta a haveri körben.
2021. nov. 15. 14:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Szóval megcsalt. Jól értem? Ha nem, írd le, hogy mi is történt!


Én szakítanék.

2021. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!