Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy tönkre sok kapcsola...

Miért megy tönkre sok kapcsolat gyerek után?

Figyelt kérdés
Sokszor azt látni/olvasni, hogy gyerek után megromlott a kapcsolat. Már nem úgy néznek egymásra, minden megváltozott. A gyerek nem pont, hogy jobbá, szebbé kellene tegye a dolgokat?
2021. nov. 13. 18:14
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
#29 Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de igazából a szopást is megkaphatja bárhol, házon kívül. :)
2021. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
11%
Sajnálom,hogy leírtam az igazat. Zabálni tud egy sarki büfében is, de elvileg azért vett el téged mert veled akar lenni, neked fogadott hűséget. Te meg szarsz rá nagy ívben.. hát ne csodálkozz ha félrekú.r
2021. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
#32 De pont azt írtad, hogy csak zabálni tud máshol, szopatni nem. XD Most akkor melyik???
2021. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
10%

Azt mondtam, hogy ha a pasiban van gerinc, akkor nem máshol keresi a kielégülést.

A 28as ezt írta: "Viszont,gyermekem egy hetes korában a fejemhez vágta h én nem foglalkozom vele. 7 napja császároztak,egy nem alvó babával minden nap meleg vacsora várta haza,és tiszta lakás ."

Pasiként pont leszarom,hogy van meleg vacsora meg tiszta lakás. Ha nem elégít ki, akkor minek vettem el? Ha meleg vacsorát akarok meg tiszta lakást, akkor anyámmal élnék.

2021. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
15%
Az energiát takarítás helyett fektethetné másba és akkor nem szarná le a fejét a férje.
2021. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
88%
#35 Aha és akkor ki takarít? Rájuk rohad a lakás, a gyereket meg elviszi a gyámhivatal, de legalább apukának megvolt a napi szopi, nem? :D
2021. nov. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
11%
Ja, mert nyilván akkora gané van ott, hogy egész nap takarítani kell... hagyjuk már. Ha meg ekkora áldozat felporszívózni, meg a port letörölni, akkor minek szült?
2021. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

A volt párom nem várta el h miután keresztbe felvagtak első dolgom legyen h lesz…am. Nem egy kellemes dolog a császármetszés

Neked más az igényed én megértem

Gondolom nincs gyereked,ilyen embernek remelem egy idióta nő se szül.

Bár nagy igényességre vall ha nem számít h gané a ház csak ki legyél elégítve.

2021. nov. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Azt hozzáteszem h a nem foglalkozom vele számára nem a szo..ast jelentette.

Utolsó voltam

2021. nov. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy egyes férfiaknak mennyire csak a sz*pás körül forog az életük. 15 éves kamaszfiúként sem gondoltam rá ennyit.
2021. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!