Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nincsenek érzéseim". Mit tegyek?

"Nincsenek érzéseim". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem hatódtam meg semmin. Anyukámmal nagyon jó volt a kapcsolatunk és 1 éve meghalt de a temetésen se sírtam és simán beszélek róla bármit. Amikor meghal egy állat/ember nem érzek semmit, nem bántottak meg soha (csak próbálkoztak:D) akármilyen filmet nézek meg akkor sem érzek semmit. Egyesek szerint ez idegesítő. De nem tudom magam tettetni...valaki szerint érzéketlen bunkó vagyok, mások szerint normális vagy nincsenek érzéseim. De szerintem minden embernek vannak. De akkor nekem miért nincs?:D

26/F


2010. szept. 3. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%
Én is hasonló voltam/vagyok. Régen soha semmi miatt nem hatódtam meg. Temetésen sem sírtam mikor közeli rokont vesztettünk el. Egyáltalán nem látszott rajtam semmi. Viszont már akkor is olyan voltam ha pl kutya volt bajban vagy haldoklott vagy bármi más állat akkor bizony én is sírtam. Legyen az film vagy olvasmány. Most már kicsikét más a helyzet mióta össze akadtam a volt barátommal... De most sem vagyok az a hű de érzelgős. Most halt meg ismerősöm. Igaz nem olyan közeli. Szarul érzem magam miatta, de nem sírtam. :S
2010. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!