Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nincsenek érzéseim". Mit tegyek?

"Nincsenek érzéseim". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem hatódtam meg semmin. Anyukámmal nagyon jó volt a kapcsolatunk és 1 éve meghalt de a temetésen se sírtam és simán beszélek róla bármit. Amikor meghal egy állat/ember nem érzek semmit, nem bántottak meg soha (csak próbálkoztak:D) akármilyen filmet nézek meg akkor sem érzek semmit. Egyesek szerint ez idegesítő. De nem tudom magam tettetni...valaki szerint érzéketlen bunkó vagyok, mások szerint normális vagy nincsenek érzéseim. De szerintem minden embernek vannak. De akkor nekem miért nincs?:D

26/F


2010. szept. 3. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
ha már gondolkodsz ezen akkor nagyon is vannak. csak te kevésbbé vagy érzékeny. vagy rád egészen más dolgok hatnak. Ne feledd a harag, düh és társai is érzelmek! Örülni tudsz nem? :)
2010. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

fake.


Minden embernek vannak érzései, egyesek jobban kimutatják, mások nem.


Az emberek a döntésiket kivétel nélkül MINDIG saját érzelmeikre alapozzák.

2010. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván neked is vannak csak kontrolálod öket, vagy késöbb jelentkeznek a dolog sok embernek idő kell hogy tényleg elfogaddja hogy már nincs ott a szerete.
2010. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Biztos, hogy vannak, csak máshogy éled meg őket. Ezzel nincs gond.

Biztos voltál már ideges, vagy aggódtál, féltél valamitől, izgultál, örültél. Ha most nyernél egy luxusvillát, mit éreznél? Örülnél, nem?

Lehet, hogy higgadtabb vagy az átlagnál, de valamilyen szinten tuti, hogy vannak érzelmeid, KELL, hogy legyenek. :)

2010. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha megbántasz valakit, van lelkiismeretfurdalásod?

Mert pl nekem van, de itt körülöttem az, hogy valakit megbántanak egyeseknél tök menő... Illetve csak 1 embernél, monjuk róla se tudom eldönteni lehetnek-e érzései. És néha pont ezért utálom a lelkiismeretem, mert ha engem megbánt neki nem számít én megbántom Őt akkor az nekem rossz, mert segg voltam, írtó rosszul érzem magam. Nem lehet, hogy te is kiírtottad ezt magadból, mert volt valaki aki szemét volt és csak annyit mondott: Annyi baj legyen, kinövöd! Mit számíz ez stb... Hm?

2010. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Sok Dextert néztél :D
2010. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha szeretsz, akkor féltesz. Szeress! Bármit, bárkit! És ne félj tőle!
2010. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Mintha magamat olvasnám! Amúgy én is ilyen vagyok egyszerűen nincsenek érzéseim.. nem sírok, nem mutatom ki hogy mennyire örülök valaminek, persze közre játszott az is hogy régebben csesztettek és megfogattam hogy ilyen leszek,sajnos ez van.. téged régebben nem piszkáltak? családtagok stb.. 22L
2010. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mostanság én is ilyen vagyok..Van aki kiölte belőlem az érzéseimet. És én is megfogadtam , hogy többé nem lesz ilyen. És azóta mintha alig élnék. Mintha nem is léteznék:S

18L

2010. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

20:50 vagyok!

Mindenképp kell lennie érzéseidnek. Jónak vagy rossznak, haragnak, szeretetnek, békének vagy valaminek. Dühnek akárminek vagy az sincs? Na az már baj!

2010. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!