Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha öngyilkos lennék, mi...

Ha öngyilkos lennék, mi történne a szeretteimmel?

Figyelt kérdés
Hogyan érintené őket? Arra gondoltam elmegyek messzire vagy egymásik országba és ott. Folyton arra gondolok, hogyan reagálnának rá az emberek. Egyesek biztos azt mondanánk, hogy én mindig is tudtam hogy ez a csaj nem normális.De a legközelebbiek, szülök akiknek egyke gyerek vagyok, szomszédok, volt szerelmek, mostani szerelem, vagy legjobb barátnőm, akivel gyerekkorom óta szoros barátságba vagyok, mit szólnának ha igy tennék, el sem tudom képzelni, pedig próbálom vizionalizál, hogy hátha visszatartani. Látszólag semmi okom sincs rá, a környezetemben senki sem tudja, nem is sejtik mire készülök. Néha nagyon akarom máskor mikor jókedvem van eszembe sem jut.
2010. szept. 3. 08:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Egyeseknek lehet h nem fikáznia kéne hanem ötleteket adni h mivel töltheti az idejét...

Nézd ha kimész az utcára akkor barátokat is szerezhetsz, vegyél magadnak egy állatot és gondozd felejsd el az öngyilkosságot az nem megoldás...

2010. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

neked nincsenek szüleid és testvéreid?? barátaid??

barátnőid? tanulj szórakozz dolgozz

2010. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"rossz az egyetem amire járok, nem tanulunk semmit, rettegek hogy nem lesz állásom, meg minden"


Emiatt felesleges görcsölnöd! Majd görcsölj akkor, amikor itt az ideje (én is ilyen voltam, de megtanultam, hogy majd akkor foglalkozzak a dolgokkal, amikor itt lesz az ideje)



"engem is tartanak apró dolgok itt, például csokoládé, meg egyebek ,van egy kedvenc kaleidószkópom amikor abba belenézek jókedvem lesz."


XD

Na ezek már pozitív dolgok! És persze a meleg puha ágyat azért ne felejtsük ki a felsorolásból, ugye?


Írtál testi "fogyatékosságodról". Nem tudom neked mi az de nekem pl kiállt a fogam. Ráhajtottam a fősulin, csináltam egy 4,75-ös átlagot és rögtön lett pénz fogszabira (kb 280e Ft volt!) és most mi van? Még hordom a fogszabit de már nem is állnak ki a fogaim. Bár egész gyerekkoromat tönkre vágta a dolog... csúfoltak miatta...


Nézd, csak azon bosszankodj, amin nem tudsz változtatni, amin tudsz, akkor hajrá, változtass!


(amúgy nekem meg pár orrszőröm is kilógott, de rájöttem, hogy szőkítőporral minden lehetséges... és kb 5. perc. NA ezen képes voltam 2 évet görcsölni! Pedig csak véletlenül hallottam a szőkítőporról)



Nézd! Egyszer öltözz fel szexisen, feszülős naci, felső, és menj ki az utcára (nappal) BOLDOGAN, SZEXISEN... hát szerintem jó pár irigy tekintetre biztos felfigyelsz majd. Én mindig ezt csinálom mikor a padlón vagyok. Ehhez nem kell semmi, csak elhatározás...és egy jókora löketet ad!


Amúgy meg próbálj meg mindennap valami újat kipróbálni, légy egy kicsit bevállalós: nem ettél még olívabogyót?! Irány le a boltba, és vegyél egy csomaggal...most!...vagy esetleg kaviárt? Mi az hogy csak a gazdagok engedhetik meg maguknak! Usgyi le a boltba... Vagy iratkozz be egy hobbi tanfolyamra,táncra vagy egy falmászós helyre... csinálj olyat amit eddig még nem...persze ami törvényes is... vadvízi evezés, ejtőernyőzés, küzdő sport...stb... Vegyél egy kis házi állatkát... hörit vagy csincsillát... írtó aranyosak, és legalább egy okkal több hogy maradj!


:)

Nyugodtan írj (én itt leszek) a többi negatív véleményt meg magasból sz@rd le. Szerintem kevesen vagyunk akik átérezték / átélték ugyanezt amit most Te is! De tudd, van kiút!


(a többiek csak azért csesztetnek, hogy tedd meg, mert így kevesebb vetélytársuk lesz pasik, munkahelyek terén ...stb !!! Ne add meg nekik ezt az "örömöt", oksi? XDDDD)

2010. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel!

Végülis, ha már menni akarsz, akkor miért ne vállalhatnál be BÁRMIT? Ha veszélyes, ugyan mit számít? Ha "ciki" akkor mi van? Legyél hedonista egy kicsit. És exhibicionista is. Nem számít mit gondolsz az ilyen viselkedésről, és az meg még inkább nem számít, hogy mások mit gondolnak! Ha úgyis mindegy, akkor legyen IGAZÁN mindegy.

2010. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!