Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szereti őt mindenki, és...

Miért szereti őt mindenki, és engem miért nem?

Figyelt kérdés

Tudom, rossz a kategória, de itt vannak a legértelmesebb emberek.

Van egy általános a mi falunkban és van a szomszéd faluban (6 km). És most bementünk a városba egy gimibe. Volt egy első előtti évünk tavaly, és most megyünk kilencedikbe, de már egy éve oda járunk. A mi iskolánkból 27 fő ment oda, a szomszédból 3, a maradék 5 gyerek meg új volt.

Mindig én voltam általánosban a "bandavezér", de most van egy lány, többiek azt mondták hogy magabiztos, szerintem meg marha beképzelt, már első nap úgy jött be, mintha mindig is osztálytársak lettünk volna. A többiek szerint "jófej" meg "aranyos", és "neki mindig van unaloműző jó ötlete". Ja. Csomószor bajbakevert vele mindenkit. Igaz utána megoldotta, de akkor is, olyan kis minden lében kanál.

És tetszik a fiúknak is. De azt el kell ismernem, hogy szép lány.

És még van képe iddejönni jópofizni nekem, de mikor melegebb éghajlatra küldtem, nem értette, és levágott nekem egy olyan szózatot, hogy én lettem nevetséges!

Osztályban 14 fiú van, ötnek van barátnője, 9 meg bele van esve (neki nincs barátja), és mi, ha meggebedünk se tudjuk lenyűgözni a fiúkat.

Reméltem, hogy elmegy az első előtti év után, de nem, itt óhajt maradni. Érettségiig. A nyelvvizsgája is jobb lett mindenkinél. Meg a bizonyítványa is. Ráadásul még stréber is!!!

És mindenki el van tőle ájulva, a tanárok is. Sokkal népszerűbb, mint én. "Mély érzésű". Olyan nyálas, hogy csöpög. Meg "vicces", meg "mindig van valami ötlete" meg mindig "jókor van jó helyen". Mert egy kis mindenlében kanál. Soha nem fárad el, mindig mosolyog, és marha idegesítő. Kivéve, mikor szomorú, de akkoris húszan ülik körül, hogy mi baja.

Szerda délutánra összehoztunk neki egy randit az évfolyan legbénább srácával, és az összes fiú el volt kenődve. Hogy ők jobbak. És még akkor is népszerű! Meg nem is festi magát, mert szerinte hülyeség, és azóta senki sem. És aztt mondta, "isteni segítséggel bármit meg lehet csinálni". Szóval még vallásos is! Meg tök ciki dolgokat csinált, mégis népszerű maradt, mert "bevállalós".

Hogy legyek megint én a népszerű?


2010. szept. 3. 05:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nálunk is volt, ilyen h. a legjobb barrátnőmet"nyúlta le"az új lány(mi már 5-6 éve barátnők voltunk ő meg 1-2 hónap alatt belopta magát a közösségbe.Ez van, ez az élet.Nem lehetsz mindig te a legjobb, legyél vele te is kedves,aranyos és akkor a többiek is elkezdenek megint bírni,mert ez így tényleg csak irigységnek látszik azt meg sokan nem szeretik.
2010. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az előző jól mondta

nálunk egy csapat a "bandavezér" nem egy ember és nagyon irigy vagy

2010. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek mindenkivel,aki azt írta,irigy vagy.Szerintem nem kellene folyton erre pazarolni a figyelmed és az energiádat,mert felesleges.

A mi osztályunkban egy fiú volt így velem(mármint féltékenykedett a népszerűségemre,bár nem értem miért),és azzal reagálta le ezt a dolgot,hogy folyton jópofáskodott az osztályban,hülyeségeket szólt közbe órán,és műveltnek próbálta magát feltüntetni,de csak azt érte el vele,hogy felismerték benne a természetellenest,és nevetségessé vált.

És ha már rátértem erre a természet dologra,akkor igen,leírom,hogy az a megoldás,ha egyáltalán nem játszod meg magad.Az eredetiséget díjazni fogják.

(Az osztályunkban én sem voltam nagyhangú,ha nem volt olyan kedvem,és nem játszottam meg magam mások kedvéért,sőt,úgy általában nem tettem semmit,amit nem akartam,ezért beszélget velem,és keresi a társaságom a legtöbb ember)

2010. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!