Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szereti őt mindenki, és...

Miért szereti őt mindenki, és engem miért nem?

Figyelt kérdés

Tudom, rossz a kategória, de itt vannak a legértelmesebb emberek.

Van egy általános a mi falunkban és van a szomszéd faluban (6 km). És most bementünk a városba egy gimibe. Volt egy első előtti évünk tavaly, és most megyünk kilencedikbe, de már egy éve oda járunk. A mi iskolánkból 27 fő ment oda, a szomszédból 3, a maradék 5 gyerek meg új volt.

Mindig én voltam általánosban a "bandavezér", de most van egy lány, többiek azt mondták hogy magabiztos, szerintem meg marha beképzelt, már első nap úgy jött be, mintha mindig is osztálytársak lettünk volna. A többiek szerint "jófej" meg "aranyos", és "neki mindig van unaloműző jó ötlete". Ja. Csomószor bajbakevert vele mindenkit. Igaz utána megoldotta, de akkor is, olyan kis minden lében kanál.

És tetszik a fiúknak is. De azt el kell ismernem, hogy szép lány.

És még van képe iddejönni jópofizni nekem, de mikor melegebb éghajlatra küldtem, nem értette, és levágott nekem egy olyan szózatot, hogy én lettem nevetséges!

Osztályban 14 fiú van, ötnek van barátnője, 9 meg bele van esve (neki nincs barátja), és mi, ha meggebedünk se tudjuk lenyűgözni a fiúkat.

Reméltem, hogy elmegy az első előtti év után, de nem, itt óhajt maradni. Érettségiig. A nyelvvizsgája is jobb lett mindenkinél. Meg a bizonyítványa is. Ráadásul még stréber is!!!

És mindenki el van tőle ájulva, a tanárok is. Sokkal népszerűbb, mint én. "Mély érzésű". Olyan nyálas, hogy csöpög. Meg "vicces", meg "mindig van valami ötlete" meg mindig "jókor van jó helyen". Mert egy kis mindenlében kanál. Soha nem fárad el, mindig mosolyog, és marha idegesítő. Kivéve, mikor szomorú, de akkoris húszan ülik körül, hogy mi baja.

Szerda délutánra összehoztunk neki egy randit az évfolyan legbénább srácával, és az összes fiú el volt kenődve. Hogy ők jobbak. És még akkor is népszerű! Meg nem is festi magát, mert szerinte hülyeség, és azóta senki sem. És aztt mondta, "isteni segítséggel bármit meg lehet csinálni". Szóval még vallásos is! Meg tök ciki dolgokat csinált, mégis népszerű maradt, mert "bevállalós".

Hogy legyek megint én a népszerű?


2010. szept. 3. 05:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármit csinál, neked semmi sem jó, mert szétvet az irigység!

Gondolkozz el magadon, túl sok időd van!!

2010. szept. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy a jellemzésed alapján nekem is nagyon szimpatikus ez a lány :=).

Jól és lelkiismeretesen tanul, mellette azért egészséges, bevállalós tini maradt, de ehhez nem érzi szükségét, hogy tonnányi sminkkel mérgezze a bőrét, stb... "Mindig mosolyog" - a mosoly (is) csodákra képes, neked is ajánlom, hogy irigykedés, szomorkodás helyett lazíts, mosolyogj, légy természetes, vicces, de közben legyen valami, amiért a többiek felnézhetnek rád (pl. sporteredmények, tanulás, érdekes hobbi, stb.), így te IS népszerű lehetsz. De ne akarj "egyedüli kiskakas lenni a szemétdombon", fogadd el, hogy másoknak is joguk van "ott kapirgálni".

2010. szept. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján nekem is sokkal szimpatikusabb a másik lány mint te. Szóval nem csodálkozom, hogy a suliban is mindenki vele szimpatizál.

Te meg egyszerűen csak nagyon-nagyon irigy vagy.

2010. szept. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Áhh, kíváncsi lettem erre "A" Lányra, ha megadod az msn címét, akkor leszállíthatom Önbizalmailag, ha akarod, mert ugye ez az igazi segítség, pedig nem hülye belsőségre inteni, ami úgyis okulás folytán be fog következni. Nos, ha mégsem Neked megfelelő ötlet, akkor is érdekel az msn címe legalább, vagy myvip-en vagy akárhol a neve. Gondolom kibírható, hogy ideadd, cserébe minimum véleményezhetem Neked Személyiségeileg.... No, osztán vannak még ötleteim. Kellemes további irigyel(het)ést, és az idő okít, és az idő nem idős, mert nem magánakvaló, mint Te... Még öregedhetsz is, ha le vagy mondatva a bandai trónról, de cserébe van mire fel ülnöd... türelmetlenség javadra ne legyen! Na meg párdon.
2010. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, hogy így ki vagy akadva, de azért ne öld meg :) Nem leszel életed végéig összezárva vele.

Most még új a csaj, és jól néz ki, azért vannak így oda érte. Majd megunják hidd el. Ne akarj versengeni vele, nem érdemes, csak magadat égeted le. Maradj higgadt, és csináld azt amit eddig, mintha ott sem lenne.

2010. szept. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Viccelsz?


Légy bevállalós és BARÁTKOZZ VELE!


Hidd el EGY ÉLETRE SZÓLÓ TAPASZTALATOT NYERHETSZ! Sőt tekints egy kicsit "érettségi" utánra is! Ha el tudod lesni a praktikáit SIKERES LEHETSZ EGY ÉLETEN ÁT! és nem csak 4 éven keresztül! És addig mennyi idő van? 4 év ! És utána? Több mint 50! Szóval ki is nyer?


Használd ki a hátszeled!


És persze írhatnál ide is, hogy mit csinál, mert ÉN MEG BAROMI KÍVÁNCSI VAGYOK, HOGY EGYES EMBEREK MIÉRT TŰNNEK KI A SULIBAN/SIKERESEK MINT MÁSOK! :D


Fel a fejjel!

(amúgy 10 évesen én sem voltam bandavezér, sőt, inkább akit állandóan csesztettek, kilógtam a sorból... persze stréberségemért is szívattak... Akik szívattak, most egy gyárban dolgoznak napi 12 órában 2-3 műszakban. És velem mi történt? Diplomát szereztem egy iszonyatosan nehéz egyetemen, és jelenleg 6x annyit keresek, mint ők, nem kell fizikai munkát sem végeznem, és néha kevesebbet is dolgozom mint napi 8 óra! "A SORS KEGYETLEN FINTORA, UGYE??? A suli nem mindig arra való, hogy az unatkozó gyerekek jól érezzék magukat...gondolj a jövődre is!)



Amúgy ez mi?

"első előtti év után"

Nulladik évfolyam? Vagy mi ez?

2010. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És igen, egy életre szóló tapasztalat:


"A barátaidat tartsd magadhoz közel, az ellenségeidet pedig még közelebb!"


"Soha ne fordíts az ellenségeidnek hátat, mert a végén még hátba szúrnak! "


:D

2010. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen irigy vagy a csajra, és nagyon antipatikus a számodra, mert már nem te vagy a "bandavezér". Nem lehet, hogy te vagy egy kicsit agresszív, te vársz el túl sok mindent? Hidd el, egy kicsit több szerénységgel több mindent elérsz. Meg egyébként is: ahogy lejött a szavaidból, te amolyan "tiniribanc"-stílusú csaj lehetsz, aki 14-15 évesen már festi magát, kivagyiskodik, valószínűleg elég felszínes is vagy (ha a legnagyobb problémád a lánnyal az, hogy természetes, nem kihívó, és - húha - esetleg még istenhívő is). Irigyled, mert kedves, közvetlen, barátságos, vicces, és ezért népszerű.

Holott lehet, hogy pont azért népszerű, mert te pont az ellentéte vagy: arrogáns (nem tudom, érted-e ezt a szót), kivagyi, műmájer, kikent-kifent cicababa.

Lehet, neked kellene változnod, nem neki.

2010. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább te változz előnyödre, és hagyd el az irigységet.
2010. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
iIigy vagy és roppant negatív személyiség,szerinted szeretetre méltó vagy az alapján amit leirtál,én tuti nem akarnék tőled semmit,még csak észre se vennélek,vagy szimplán kinevetnélek.Legyél kedves barátságos.Ne vicsorogj folyton az emberekre.
2010. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!