Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek vele? Olyan...

Miért ilyenek vele? Olyan rossz ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tavaly tökre szerettek az o.társaim, lány vagyok.

de most elindult a végzős évünk, 18an maradtunk. ebből 5en vagyunk lányok. És én próbálok haverkodni meg jófejkedni, de úgyérzem mindenhonnan kirekesztenek és senkinek sem vagyok sem jóarc, sem fontos. kb 4fiú úgy beszél velem mint a kutyával, ok nélkül, holott még nekem köszönheti az 1ik hogy átment mert az én tételemből tanult, erre ma lefikázza hogy én hogy írok:O

jön a keringő decemberben, és előre félek hogy biztosan velem senki sem akar majd táncolni, mert a nagy okosak a 4srác már veri a nyálát hogy nekik van csajuk és ők az osztályból egyikünkkel sem táncolnak.

Nekem meg van barátom, mégsem verem a nyálam.

A srác akivel eddig jóban voltam, az osztálytársnőmet választotta párnak.

Innentől kezdve velem mi lesz?:(

UGY LENNÉK MENŐ ÉNIS.

Nemvagyok sem igénytelen, sem buta, se csóró, mindenki normális vagyok


2010. szept. 2. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Arra kell rájönnöd, hogy mi történt tavaly óta, ami miatt megváltoztak az irányodban.
2010. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!