Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimet zavarja, hogy 24...

Szüleimet zavarja, hogy 24 évesen hétvégén 10-11-ig alszom. Ez tényleg nem normális?

Figyelt kérdés

Párommal hétvégente a szüleinknél alszunk. Hétköznap én főállásban dolgozom, nappali egyetemre járok, szóval mindig van mit csinálni. Emellett persze, hétköznap szoktunk főzni, bevásárolni.

Tényleg ilyen nagy probléma ha 11ig az ágyban nyújtózkodunk?



2021. okt. 23. 10:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
28%
A kérdező szerintem még otthon él ,hétvégente ott alszik a pàrja náluk. És amúgy persze nem kellene ,hogy ez zavarja a szülőket ,de vannak határok. Nekem is volt olyan párom aki már kellemetpenül sokat volt nálunk, már engem zavart hogy 3heti cuccal jött hozzánk ,és amikor segítenie kellett volna ,hirtelen "beteg" lett ,belázasodott,de este már kutya baja sem volt. De tényleg szószerint lázas vol. Tehát valamilyen szinten értem a szülőket.
2021. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 LuckyLevi ***** válasza:
69%

10-es

Pont ezt akartam irni. Gondolom az ingyenebed a lenyeg. Nem kell fozni, se mosogatni, bevasarolni es meg koltseghatekony is. :)

2021. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 LuckyLevi ***** válasza:
88%
"Párommal hétvégente a szüleinknél alszunk. " szó szerint csak alszanak.
2021. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg lehet osztani a melót: délig hagyjanak dögleni, de délután ti mosogattok, elpakoltok a konyhában és segítetek a ház körül 2 órát.
2021. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
44%
Nagylány vagy már, semmi közük a szüleidnek ahhoz, meddig alszotok. Ha ilyen szüleim lennének, feléjük sem mennék. Ha egyetemre jársz, nem vagy te gyengeelméjű, hogy ezzel kapcsolatban még kérdést is kiírj. Aludj, inkább máshol, ha ennyire rigolyásak.
2021. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 LuckyLevi ***** válasza:
78%
Vagy odamentek vasárnapi ebédre. Esztek egy jót, utana kis kirándulás, aztan usgyi haza. Minek ott dögleni 3 napot, ha csak pár órát vagytok effektive a szülőkkel?
2021. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 LuckyLevi ***** válasza:
13%
"Nagylány"- alszik, mint egy csecsemő. :D
2021. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
15%
Anyád reggel óta dolgozik a konyhában, ti meg ahelyett, hogy segítenétek, csak a teli tányérra keltek fel.
2021. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Én még ágyban :D
2021. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
95%

Én többek között pont az ilyen bszogatások miatt szoktam le arról, hogy haza járjak és ott aludjak.


Mert minden hétvége arról szólt, hogy "segíteni kell" címszóval többet dolgozom mint hétköznap.


Volt hogy apám konkrétan üvöltött velem, hogy "minek jöttél haza ha nem segítesz". Aztán meg azon ment a hisztizés, hogy miért nem akarok haza járni... na vajon.

2021. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!