Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereketeknek/gyerekeiteknek...

A gyereketeknek/gyerekeiteknek az az apja, aki úgy gondolja, aki úgy tudja, hogy az apja?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, van-e köztük "kakukkfióka", vagyis ha félrementetek és abból gyerek lett, és a párotoknak/férjeteknek nem vallottátok be, hogy nem tőle van.


Egy nem reprezentatív felmérést készítek, és mivel ez az oldal anonim, ezért kérlek, hogy az igazat válaszoljátok a szavazáson. A férfiak válaszát is várom, tőlük abban az esetben, hogyha előfordult-e hogy kiderül idővel, hogy a gyerek, akit nevelnek nem is az övék. Olvastam egy bizonyos % gyerekről, akik a felmérések szerint "kakukkfiókák", meg szeretném nézni, hogy tényleg ennyi van-e. Köszönöm ha szavaztok, és esetleg sztorikat is írtok!


2021. okt. 22. 12:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
73%

Én bevallanám, mert szeretem megbotránkoztatni az embereket!:)

De nincs mit bevallani, egyetlen gyerekem van, házasságban született és kiköpött férjem.

Azóta már elváltunk, de neki lett azóta még 3, mindegyik más nőtől.

2021. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
80%

"Olvastam egy bizonyos % gyerekről, akik a felmérések szerint "kakukkfiókák"."


Más kérdések alatt már leírták itt, hogy valami tanulmány miatt terjedt el egy tévhit valami elég magas %-ról. (Talán 10?) De ez a % valójában nem az összes gyerek közül értendő, hanem csak azok közül, akiknél eleve fennállt a gyanú, és emiatt csináltattak apasági tesztet.


Ha belegondolsz, ahhoz eléggé mázlistának kell lenni, hogy egy szeretőtől olyan gyereked legyen, akin nincsenek markáns külső eltérések a férjedhez képest, legkésőbb páréves korától. Mert mondjuk szőke, göndör, krumpliorrú (miközben egyikőtök sem az), vagy egyszerűen tök más vonásai vannak, mint bármelyikőtöknek vagy a nagyszülőknek.

Az én gyerekem a férjemtől van, erre a legtökéletesebb bizonyíték az, hogy már ránézésre le sem lehetne tagadni.

2021. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen gyerekem, de az egyik volt osztálytársam válásakor egy kicsit eldurvul a helyzet, csináltatott tesztet, és kiderült, hogy a hat éves lányának nem ő a biológiai apja. Utána kiszedte az anyából, hogy az apja egyik munkása ejtette teherbe. Nem olyan jó muri ez egyébként a férfinak sem, kis híján eszét vesztette szegény.
2021. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!